Oční linky ve fixu

Dana

Kdybychom udělali anketu a zeptali se žen a slečen, které si malují oči tekutými očními linkami, každá z nich by nám prozradila, jak to není nic jednoduchého a je zapotřebí to umět a mít svůj grif.

Je nutné dát si pozor, abychom si je nerozmazaly, aby byly rovné, ne moc silné nebo zase ne moc tenké.

Proto šikovní výrobci vymysleli něco, co nám naši námahu ulehčí a efekt bude zaručený. Jsou to oční linky ve fixu.

Oční linky fixem

Fixy na oční linky

Kosmetických propagátorů této šikovné věcičky začíná být čím dál tím víc.

Jmenujme například značky Oriflame, Miss Sporty, Essence, Maybelline, S-he a spoustu dalších.

Některé fixy mají tenoučký hrot, kterým jde namalovat krásně rovná linka na víčku i pod ním a mnohdy se s tenkým fixem dají vytvořit opravdu krásné a zajímavé kreace na očích.

Nebo právě naopak, jsou i takové fixy, které mají hrot silný nebo seřízlý, pro silnější oční linky. Vybere si opravdu každá žena, jak tvar špičky fixu, barvu, tak i svou oblíbenou dekorativní značku.

,,Kočičí oči“jsou stále aktuální a dělají oči přitažlivé a svůdné.Oční linky fixem Vzhled dámy doplní umělými řasami, rudou rtěnkou a hollywoodský look je na světě.

Není třeba malovat si dolní víčka černou tužkou. Je velmi okouzlující nechat vyniknout oči jen s černě namalovanými řasami a očními linkami ve fixu na horních víčkách. Oční linky ve fixu se nerozmazávají, vydrží na vašich očích celý den a velmi rychle zasychají. Pro intenzivnější barvu můžete linku přemalovat dvakrát.

Oční linky dělají výrobci především v černé barvě, ale najdete i jiné barvy, jako je zelená, hnědá nebo modrá.

Kosmetika E.L.F. nabízí širokou škálu barev, mezi klasickou a nestárnoucí černou najdete kávový odstín, půlnoční modř, šedou, švestkovou, fialovou, modrozelenou a nechybí ani zelená.

Oční linky fixem

Takže milé ženy a dívky, neváhejte a vyzkoušejte skvělé oční linky ve fixu a nebojte se nám napsat vaše zkušenosti do komentářů.

autor: Dana Boudová
obrázky: Dana Boudová

 

Single content advertisement bottom
Filed in
Related posts
Your comment?
Leave a Reply