Účesem

Jak pečovat o syntetické vlasy

Jak pečovat o syntetické vlasy

Pořídila jste si syntetické vlasy a chcete o ně co nejlépe pečovat? Řekněme si to na rovinu, nečekejte u syntetických vlasů, bůh ví jakou životnost, protože jsou to vlasy umělé a tak nevydrží rozhodně tolik, kolik pravé vlasy a vlasy, které jsou vaše.

Proto se vyvarujte jakýmkoli chemickým zásahům, na které jednak vlasy vůbec nebudou reagovat právě proto, že jsou syntetické a pak je také tímto způsobem poničíte. Syntetické vlasy tedy nebarvěte, nedávejte na ně trvalou a podobně.

Co se týká barvy na vlasy a trvalé, tak ty na syntetické vlasy nebudou účinkovat. Tudíž je neobarvíte, ani neztrvalíte. Pokud si kupujete syntetické vlasy, tak si je raději vybírejte osobně a nikoliv přes internet, abyste mohla porovnat barvu syntetických vlasů, s barvou vašich vlasů.

Barva by rozhodně měla být stejná a to po internetu jen těžko zjistíte. Syntetické vlasy ani nemyjte je to lepší. Pokud se přeci jen rozhodnete pro mytí, použijte místo šamponu aviváž. Do vany si napusťte trošku teplé vody a nalijte malé množství aviváže, ve které syntetické vlasy properete.

Neperte je jako prádlo, ale jemně s nimi ve vodě jakoby plavte, vlasy nedrhněte, ani neždímejte. Se syntetickými vlasy je třeba zacházet velmi jemně. Po té je ani nefénujte, ale nechte volně uschnout. Vlasy ještě za mokra rozčešte. Snažte se je spíše šetřit.

Vlasy syntetické samozřejmě nejsou tak kvalitní, jako přírodní vlasy, proto je také jejich cena o něco nižší a tím pádem jsou i dostupnější. Pokud vlasy syntetické denně nosíte, pak počítejte s tím, že za nějaký čas budete muset kupovat opět nové vlasy.

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *