Daruj vlasy

Hedy

Daruj vlasy

Každá žena si čas od času zajde ke kadeřnici, aby si trochu či radikálně pozměnila svůj účes. V případě, že se namísto barvení a lehkého ostříhání konečků, rozhodnete pro radikální změnu a ze svých dlouhých vlasů uděláte mikádo, tak byste své vlasy mohla darovat.

Darování vašich vlasů pomůže jiným

Jsou ženy, které si nechávají narůst dlouhé vlasy a hned je jdou ostříhat, aby je mohli darovat. Samozřejmě, že to po vás nikdo nemůže chtít. Avšak pokud se sama rozhodnete pro radikální změnu svého účesu a přijdete o své dlouhé vlasy, tak byste nejlepší prameny vlasů mohla darovat. Pomůžete tak nemocným lidem, kteří o své vlasy přišli, tedy zejména těm co trpí rakovinou. Většina darovaných vlasů se používá na paruky. Takže když je donesete do správných rukou, pomůžete tak ostatním.

Stačí se jen ostříhat

Je jedno, zda zajdete za svou kadeřnicí a prameny dlouhých vlasů si vezmete sebou, abyste je mohli darovat, anebo přímo navštívíte jedno z mnoha center, které prameny sbírají. Tyto centra nabízí i službu kadeřnice, takže se klidně můžete nechat ostříhat i zde. Výhodou je, že kadeřnice z center přesně vědí, jaký pramen je pro ně hodnotný a jak vlasy sestříhat, aby prameny vlasů zůstaly při sobě a zároveň, abyste odcházeli spokojení se svým novým účesem.

Vlasy jako princezny

Úplně ideální vlasy pro darování jsou takové, které nejsou zničené, tedy netřepí se jim konečky, nelákají se. Mnoho center požaduje i nebarvené vlasy, avšak není to vždy nutností. Nejlepšími vlasy na darování jsou dětské vlasy, takže pokud máte doma nějakou dlouhovlasou princeznu, která potřebuje ostříhat, tak prameny vlasů jistě doneste do center, kde za ně budou vděční.  Anebo můžete dojít do centra i se svou dcerou, která aspoň uvidí, že pomohla ostatním už v tak nízkém věku, což se opravdu cení.

Malý přivýdělek díky vašim vlasům

Vzhledem k tomu, že nemocní lidé vlasy cizích opravdu potřebují, protože se neradi ukazují s holou lysinou, tak je spousta center, které vlasy vykupují. To znamená, že když darujete vlasy, tak za ně dostanete nějakou odměnu. Samozřejmě, že se odměny odvíjí od kvality vlasů, od jejich délky, hustoty a spoustu jiných aspektů, ale pokud máte krásné zdravé vlasy, tak si můžete přilepšit.

Navštivte centrum

V případě, že byste také ráda udělala něco pro nemocné lidi, tak můžete jedno z center kontaktovat, protože od nich dostanete pokyny. Většina center totiž bude chtít fotografii vašich vlasů ze zadu, aby věděli, jakou máte barvu, délku a podobně. Ale jistě se s vámi dohodnou na termínu schůzky, kde vás ostříhají a vlasy půjdou k nemocným. V případě, že máte doma například dlouhý cop z dětství, který vám museli ustřihnout či podobné rarity, tak můžete i tyto vlasy věnovat. Ovšem záleží na jejich stavu, který opět nejlépe zhodnotí jedno z center.

I pouhá změna vašeho účesu může pomoci nemocným. Takže pokud uvažujete o sestřihu, tak si vlasy uchovejte a darujte je potřebným.

Single content advertisement bottom
Filed in
Related posts
Your comment?
Leave a Reply