Chcete změnit účes? Vsaďte na ofinu.

Hedy

Chcete změnit účes? Vsaďte na ofinu.

Autor obrázku: Rachel Titiriga

Jsou módní, sexy, in, ale také dokážou vašemu obličeji dodat šmrnc. Stále se rozmýšlíte, zda do toho jít nebo ne? Zde vám přinášíme tipy na různé ofiny, které by vám měly rozhodování ulehčit.

Pokud máte tvar obličeje srdcový nebo čtvercový, pak pro vás bude ofina určitě dobrou volbou, neboť dokáže zjemnit ostré rysy.

Ženy, které mají obličej oválný, mohou vsadit na asymetrickou ofinu, která působí zlobivým dojmem.

Ženy, jež mají plné tváře a kulatý obličej, neudělají žádnou chybu, když si nechají od kadeřníka ostříhat delší ofinu, stočenou na jednu stranu. Díky tomu budou mít jemnější tvář a prodloužený obličej.

Líbí se vám ofina nad obočí? Pak si nezapomeňte uvědomit, že budete vypadat mladší a spíše budete budit dojem školačky. Stejným dojmem bude působit i ofina, která je ustřižená uprostřed čela. Naopak ofina, jejíž délka sahá až k očím, zvýrazní vaše oči a dodá vašemu pohledu smyslnost.

Jaké jsou nevýhody ofiny?

Mezi přední nevýhody patří určitě to, že se rychle mastí, a proto budete muset vlásky častěji mýt. Další nevýhodou je její rozdělování. Znají to snad všechny ženy, které ofinu někdy měly, ale není to nic otřesného. Stačí vzít žehličku na vlasy a zalakovat a ofina se už nerozdělí.

Pořád se rozmýšlíte, jestli máte ofinu vyzkoušet nebo ne?

Zkuste to. Ofina promění váš obličej, a co horšího se může stát než to, že pokud se vám výsledek nebude líbit, můžete si vlasy stáhnout nahoře sponkou nebo použít čelenku. Až budou vlasy dorostlé, a že ofina roste opravdu rychle, upravíte si je už tak, jak jste byla doposud zvyklá.

Pamatujte vždy na to, že ofinu je třeba stříhat asi jednou měsíčně. Je dobré, když si s tím umíte poradit i sama, ale pokud ne, vsaďte na kadeřníka, který vám ofinku určitě nezkazí a půjde mu to rychle od ruky. Ofinu je dobré stříhat nasucho a používat opravdu ostré nůžky. Určitě ji spíše stříhejte ve více vrstvách, abyste předešla tomu, že výsledkem bude nevzhledná zubatá ofina. Po ostříhání ofiny do požadovaného tvaru ji ještě jemně nůžkami prostřihněte.

Už jste se rozhodla, která ofinka bude padnout právě vám?

Single content advertisement bottom
Filed in
Related posts
Your comment?
Leave a Reply