Chcete, aby vaše vlasy byly silné a krásné? Myslete na jejich výživu

admin

Chcete, aby vaše vlasy byly silné a krásné? Myslete na jejich výživu

Roztřepené, mastné, zplihlé, řídké, lámavé. I takové mohou být vaše vlasy. O to ale určitě nestojíte. Raději byste měly vlasy bohaté, krásné, zářící, silné a pevné. Pak nezbývá, než jim dopřát adekvátní výživu. Právě ta totiž hraje v kvalitě vlasů velmi zásadní roli.

Problémy s vlasy mohou být způsobeny nejen nedostatečnou vnější péčí o vlasy samotné, příčinou může být i špatná výživa „zevnitř“. Důležitá je totiž vyvážená strava bohatá na bílkoviny, vitaminy a minerální látky. Jenže odpovídá tomu vždy váš jídelníček? A obsahuje dnes vůbec dostatek všech relevantních živin? Podle různých studií je vitaminů a minerálních látek v běžných potravinách stále méně a méně…

Náš organizmus je přitom potřebuje, aby správně fungoval, a vlasy nejsou výjimkou. Aby se jim dobře dařilo, potřebují adekvátní výživu. Vlasům prospívají aminokyseliny, vitaminy skupiny B, vitamin C, železo, zinek, měď, selen a další tzv. mikroživiny.

Řešení pro vaše vlasy

Jste si jistí, že máte všechny důležité látky v dostatečném množství? Jíte dost kvalitních potravin, které dané látky obsahují? Nemáte na některé potraviny alergii, nebo prostě jen některé nemusíte? Důvodů, proč se vašemu tělu, a tedy i vlasům, nedostává všech potřebných živin, může být mnoho. V takovém případě je vhodné začít užívat doplňky stravy.

Vynikající řešení vašim vlasům nabízí Revitalon Forte s extra silným složením. Jeho receptura je sestavena právě s důrazem na výživu a posílení vlasů, ale i nehtů a pokožky. Obsahuje 18 účinných látek v jediné kapsli, jejíž každodenní užívání zajistí příjem těch nejdůležitějších látek pro vaše vlasy:

  • Aminokyseliny, které jsou základními stavebními kameny bílkovin; právě ty tvoří strukturu vlasů.
  • Vitamin B7 neboli biotin, který přispívá k udržení zdravých vlasů a pokožky.
  • Měď, která mimo jiné přispívá k zachování přirozené barvy vlasů.
  • Zinek, selen a extrakt z přesličky, což jsou látky, které pomáhají přispět ke zlepšení vzhledu a struktury vlasů, nehtů a pokožky.
  • Vitamin B6, který se mj. podílí na tvorbě důležité aminokyseliny L-cysteinu.
  • Vitamin C, který je důležitý pro tvorbu kolagenu, látky nezbytné pro strukturu pokožky a krevních cév.
  • Pivovarské kvasnice, které obsahují komplexní spektrum důležitých vitaminů skupiny B.
  • Extrakt z kopřivy, který je doporučován užívat při problémech s vlasy.

Extra tip pro vás

Kromě vnitřní péče je dobré myslet i na tu vnější, kterou Revitalon taktéž nabízí. Revitalon Aktivační šampon  a Revitalon Stimulátor obsahuje mimo jiné kofein, který způsobuje lepší prokrvení pokožky. Díky tomu se do vlasových cibulek rychleji a lépe dostávají právě vitaminy obsažené v Revitalonu Forte. Kromě zlepšení vzhledu a struktury vašich vlasů je podpořen také jejich růst.  Svým vlasům tak můžete pomoci ještě vydatněji a těšit se na krásné a silné vlasy, které budou korunou vaší krásy.

A jaké jsou ohlasy?

‘Konečně jsem našla produkty, které pomohou mým vlasům, vyžadující intenzivní péči. Po 4 týdnech užívání kapslí Revitalon Forte, Stimulátoru, kapslí a Aktivačního šamponu je výsledek skvělý!’

PŘED                                                             PO

Single content advertisement bottom
Related posts
Your comment?
Leave a Reply