Okouzlete dlouhými vlasy

Hedy

Okouzlete dlouhými vlasy

Dlouhými vlasy může okouzlit každá z nás nehledě na to, co jí příroda na hlavě nadělila. Ne každému je dopřáno mít hustou a dlouhou hřívu vlasů, které se nelámou, avšak existují způsoby, jak ji může získat kdokoliv.1b

Máme na mysli různé způsoby prodlužování vlasů, z nichž nejdostupnější jsou clip in vlasy. Proč? Je to hlavně z důvodu, že tato metoda je:

  • levná
  • rychlá
  • snadná

Zatímco některé způsoby prodlužování stojí desetitisíce, clip in vlasy levně se dají sehnat zhruba od tisíce korun. Cena se samozřejmě liší dle délky, podle údajů na TvojeVlasy.cz, stojí nejdelší varianta (66 cm) tři tisíce korun. Za lajk na Facebooku je možné uplatnit ještě 10% slevu, takže výsledná cena je o pár stovek nižší. To vůbec není tak zlé.

Druhým velkým lákadlem je snadnost nasazování. Clip in vlasy jsou velice flexibilní, nemusíte je nosit pořád. Vezmete si je prostě jen tehdy, když se vám zachce být dlouhovláska. Klipy, na kterých jsou připevněné vlasy, se do hlavy umísťují podobně snadno jako obyčejné sponky. Trvá to pár minut v závislosti na zručnosti a zvládnete to sama doma. Sundávání je stejně lehké.

Provedení se mírně liší obchod od obchodu, v e-shopu TvojeVlasy.cz prodávají clip in sady, které mají 18 spon tvořících 8 pásů. Jsou rozdělené tak, aby dobře pokryly celý obvod hlavy.

Dlouho vydrží bez složité péče

Clip in vlasy jsou vyrobeny z lidských vlasů. Není to pravda vždy, za levné ceny seženete také syntetické napodobeniny, ale ty nedoporučujeme. O lidské vlasy se nemusíte tolik starat a hlavně nemusíte mít strach, že s nimi něco uděláte. Lze je běžně umývat, žehlit, natáčet, lakovat atd. Jsou jako vaše vlastní. Dokonce je možné je obarvit, aby odstín přesně odpovídal tomu vašemu. Ale pozor! Samozřejmě platí, že je stejně jako vlastní vlasy nelze neustále barvit a žehlit na 220 stupňů. Začaly by se lámat a ničit stejně jako to dělají vaše vlasy. Čím lépe se o své clip in vlasy budete starat, tím déle vydrží.

Single content advertisement bottom
Filed in
Related posts
Your comment?
Leave a Reply