Braň se proti citovým upírum! – 2. část

Hedy

Braň se proti citovým upírům! – 2. část

Jsi citovým upírem?

Autor obrázku: DoodleDeMoon

Citovým upírem samozřejmě nemusí být jen lidé z tvého okolí, ale můžeš být jím i ty sama. Pokud tě třeba nějaký upír vysaje, budeš se snažit sebrat životní energii někomu jinému ty. Budeš to sice dělat nevědomky, ale takto mnohdy začíná citové upírství. Zajímá tě, jak se vyvarovat tomu, že sama budeš citovým upírem?

Pořiď si psa nebo jiné zvíře, se kterým se budeš moct mazlit. Zvířata jako je třeba pes nebo kočka totiž rádi poskytují životní energii sami od sebe a nijak je to nepoškozuje. Tyto zvířata to totiž vnímají jako jejich poslání.

Dalším metodou, jak se tomu vyvarovat, je ta, kdy chodíš hodně na procházky. Krásná procházka po lese ti dodá mnohem více životní energie, než tvůj rozvedený podřízený. Postupně se naučíš energii z přírody čerpat pořádně a nebudeš mít potřebu ji sát ještě z lidí. Příroda je totiž k dávání energie určená, lidé moc ne.

Můžeš zkusit také cvičit tai-či, jógu nebo meditovat. Zde se totiž naučíš procítěně dýchat a budeš nasávat energii i ze vzduchu. Naučíš se i pracovat s určitými energiemi. Nebo se můžeš začít zabývat vesmírnými zákony, které platí vždy a všude, či tantře.

Pokud jsi šťastná, nemusíš se bát toho, že bys byla citovým upírem. Citoví upíři totiž většinou bývají lidé, kterým se nedostalo tolik lásky, nebo mají pocity méněcennosti.

Jak se bránit?

Autor obrázku: lululemon athletica

První variantou, jak se proti citovým upírům bránit je ta, že si vytvoříš svoji vnitřní bariéru, přes kterou se nedostanou. Tato metoda se dá dokonce cvičit, i když jsi sama doma! Sedni si do tiché místnosti tak, jak ti to je nejpohodlnější, zavři oči a představ si své tělo. Své tělo pak mysli uzavři do takového vakua, které tě ochrání. Představuj si to neustále a mezitím opakuj „Tohle je moje bariéra, která je neprostupná pro vše zlé“. Cvič toto asi dva týdny a poté můžeš vyrazit na „lov“, se přesvědčit o tom, jak je tvá bariéra pevná.

Další metodou je nenechat se dostat do nějakých emocí a je jedno, jestli jsou kladné nebo záporné. Pomocí nich tě může upír vysát. Upíři tě dokonce přes emoce mohou dostat i tehdy, když máš vytvořenou bariéru – je to totiž to nejcitlivější místo. Pokud se ti udělá najednou špatně nebo tě začne bolet hlava, či budeš totálně vyčerpaná, vzpomeň si na svoji bariéru a svoje tělo do ní zase zamkni.

Nejlepší metodou ale stejně vždycky bude snaha se citovým upírům vyhnout. Samozřejmě jen v případě, že je to možné, neměň kvůli nim svůj život. Poté totiž na řadu přijdou ostatní metody.

Single content advertisement bottom
Filed in
Related posts
Your comment?
Leave a Reply