Co přináší vztah na dálku

Hedy

Co přináší vztah na dálku

Vztah na dálku je vždy zádrhel, který lásku svým způsobem komplikuje a dává jí úplně jiný rozměr. Je sice pravda, že lidé, kteří se vidí poměrně málo, jsou si mnohem vzácnější a nestíhají se hádat a podobně, ale také je pravda, že pak sklouznou snadněji k nevěře a že i rozchod pro ně může být ve finále snadnější.

Co vše přináší vztah na dálku?

Většinou jen těžko svou lásku vezmete mezi své přátele, protože váš čas je tak drahocenný, že se raději sejdete o samotě, než abyste také vyrazili někam s přáteli a tak vaši přátelé, nemají ani šanci, vaši lásku poznat a ona zas nepozná je. Toto je ve vztahu ale přitom nesmírně důležité.

Pokud máte nějaké zážitky, tak je většinou sdílíte se svou drahou polovičkou online, nebo po telefonu. Jen málokdy si tyto chvíle užijete společně. Váš telefon je věčně vybitý, protože neustále telefonujete se svou drahou polovičkou a okolní svět, jako by pro vás vůbec neexistoval. Jediné, na co neustále myslíte je to, kam si píchnout nabíječku. Když vás něco trápí, tak nemůžete přijít domů a svou drahou polovičku obejmout s tím, že se stalo to a to, ale jediné, co můžete, je svěřit to do telefonu a doma tak maximálně obejmout svého psa.

Neustále řešíte, které místo pro váš společný život bude lepší, jestli u vás, nebo u něj, ale nějak nemůžete přijít na to, co zvolit. U sebe máte práci, kamarády, rodinu. U drahé polovičky zas toho, koho milujete a nevíte, čeho je lepší se vzdát.

Pak se také může stát to, že se konečně rozhodnete a vyřešíte tuto situaci a ve finále zjistíte, že se k sobě vlastně vůbec nehodíte, protože si společně nerozumíte.

Láska na dálku tedy není ničím jednoduchým a ve finále můžete přijít na to, že nejlepší je najít si někoho, kdo vám bude na blízku. I když samozřejmě mohou přijít i takové lásky, které vás překvapí a očarují natolik, že nebudete muset řešit nějaké kilometry.

Single content advertisement bottom
Filed in
Related posts
Your comment?
Leave a Reply