Zeštíhlující dieta – aneb jak správně hubnout

admin

Blíží se léto, čas plavek a opalování se a každá z nás přemýšlí nad tím, jak mít co nejhezčí postavu, abychom zaujali mužský protějšek. Existuje několik způsobů, jak zhubnout v zimě nabraná kila a také jak si vysportovat postavu. Podíváme se tedy na některá z nich a rozebereme si, co je nejlepší a zároveň nejrychlejší.

Sport

Pravidelným cvičením a sportováním je možno dosáhnout pevného zadečku, břicha a krásné stavby celého těla. Je potřeba si ale hlavně zvolit určitý pravidelný interval, ve kterém budeme cvičit. Není potřeba se dřít každý den, protože i svaly musí odpočívat a nabrat sílu, takže ideální je cvičit třeba každý druhý nebo třetí den. Samotné cvičení ale nepůsobí jako stoprocentní hubnoucí faktor a je potřeba k tomu ještě něco přidat.

Jídelníček a životospráva

Rozhodnete-li se, že budete sportovat a udržovat zdravou figuru, měly byste tomu také přizpůsobit váš jídelníček a celkovou životosprávu. Tvorba jídelníčků je velice individuální a záleží hned na několika faktorech, takže správný jídelníček dostanete jako výsledek srovnání několika předpokladů.

Ideální variantou je nechání si udělání jídelníčku a procesu zdravotního životního stylu na míru. Tento proces není nikterak náročný.

Formulář pro sestavení jídelníčku


Pro ukázku uvádím výsledek hubnoucího procesu po úpravě jídelníčku:

Zeštíhlující dieta – aneb jak správně hubnout

Zdroj obrázku: fitdieta.cz

Abyste měli ušetřenou práci, přidávám jednoduchý formulář, kde vyplníte pouze vaše jméno, telefon a email a výživový poradce se s vámi spojí a následně si můžete domluvit schůzku. Jak bylo již zmíněno výše, nejedná se o nic drahého a v porovnání s výslednou figurou je opravdu o co stát. Nemusíte ani jezdit nikterak daleko, protože výživoví poradci mají hned několik poboček a rádi se s vámi domluví, kde to pro vás je nejvýhodnější. Dokonce vám i sami zavolají, takže nemusíte utrácet peníze za telefon. Stačí si jen zvolit, která část dne je pro hovor nejlepší.

Celý proces nespočívá jenom v sestavení jídelníčku, ale na začátku projdete důkladnou analýzou, která zjistí vaše problémy a nedostatky a dle toho se následně bude vyvíjet onen jídelníček.

Cena úvodní konzultace je 400 Kč, ale v porovnání s tím, co můžete získat, se určitě vyplatí investovat. Svoje tělo má každý rád a každý se chce líbit, takže všem doporučuji jít do toho a shodit kila, které máte navíc.

Autor: Lucka Rychlá

Single content advertisement bottom
Related posts
Your comment?
Leave a Reply