Jak předejít nevěře!

admin

Jak předejít nevěře!

Bojujte  proti největšímu riziku vztahu  zvaném  nevěra.  Častým důvodem k porušení manželské slibu, je pocit strádání. Absence sexu, zájmu, komunikace – mohou být příčinou útěku do náruče k jiné. Udělejte pro vaše manželství či vztah, co nejvíce. Staňte se ženou, od které muži neutíkají, ba právě naopak – drží se jí jako klíště!

Komunikace

Povídejte si, probírejte denní záležitosti, neshody v práci, prostě vše. Nedopusťte, aby vztah zkolaboval na neschopnosti komunikovat s partnerem. Dejte najevo zájem o jeho problémy, starosti a z radosti a úspěchů se radujte společně. Pokud ustane slovní spojení, brzy může dojít ke konci vztahu. Jednoho dne se budete cítit jako cizinci, kteří se před pár lety tolik milovali.

Sex

Netrestejte mužské osazenstvo odpíráním sexuálních radovánek. Sex je důležitý pilíř, který drží vztah na dané úrovni. Komunikujte nejen slovně ale i tělesně. Sdělte partnerovi, co máte ráda a také přidejte i to, co vám zrovna není po chuti. Navštivte společně sexshop, listujte v Kamasutře  nebo si jako předehru pusťte kvalitní porno. Velmi oblíbené jsou také erotické hry. Nenechejte sexuální plamen vyhasnout, vždyť tolik hřeje!

Lepší mlčení než- li hádka? Omyl!

Pokud vám něco leze na nervy, ozvěte se. S potlačováním vzteku ublížíte sama sobě ale i svému vztahu. Raději se pohádejte, potlačované emoce jednou stejně vyplavou na povrch a jejich síla může natropit mnoho škody. Po hádce se vyjasní atmosféra a ono takzvané usmiřování, nakonec taky není k zahození.

Chvalte

Pochvalte muže, za opravu kapajícího kohoutku, za odvoz z práce či za milou sms. Najděte si pokaždé důvod k pochvale. Takové ohodnocení nic nestojí a taky zmůže daleko víc, než byste sama čekala. Muži jsou ješitní, tak toho využijte!

Příliš nežárlete

Nebuďte zbytečně žárlivá, věřte svému partnerovi. Zapomeňte na „ohledávací“ akce v telefonu a e–mailu. Vzájemně si důvěřujte.

Dejte mu volnostvonost

Baví vás plavání, malování či jste se přihlásila na kurz angličtiny? Věnujte se svým koníčkům a klidně i bez partnera, nemusíte být pořád spolu. Pusťte ho z vašeho krátkého „vodítka“. Pokaždé se vám vrátí a vězte, že si budete mít o čem povídat. Volný čas strávený odděleně prospívá vztahu.

Starejte se o sebe

Zajděte do kadeřnictví, udělejte si manikúru, lehounce se naličte i doma. Občas si i s cizími muži zaflirtujte.  Pokud váš partner uvidí, že je o vás stále zájem – už vás nepustí. Muži jsou lovci, tak je nechejte lovit a staňte se na půl neulovitelnou kořistí.

Budujte vztahy

Snažte se o zkvalitňování rodinných vztahů.  Zajděte si s tchyni  a klidně i potencionální do kavárny. Partnera potěšíte a zároveň si nakloníte tchyni na svoji stranu. Toto spojenectví vám může mnoho přinést.

 

A jaké jsou vaše zbraně? Podělte se s námi o tipy vedoucí ke spokojenému partnerskému vztahu.

autor: Lenka Zelnitiusová
obrázky: SXC.hu

Single content advertisement bottom
Filed in
Related posts
Your comment?
Leave a Reply