Čeho ženy litují

Hedy

Čeho ženy litují

Jsou věci, které když ženy udělají, tak jich také později litují. O co jde? Jsou to hříchy mládí. Můžeme litovat toho, že jsme se daly dohromady s někým, kdo za to vůbec nestál, další věc která nám může utkvět v hlavě jako myšlenka, která není vůbec příjemná, je špatný sex, nebo sex s neznámým mužem. Takovýchto věcí nejspíše lituje většina z těch, kterým se toto stalo.

Je jasné, že každý z nás zažije něco, čeho později může litovat a také každý z nás zažije nevydařenou lásku, která jej nejprve bolí, ale pak se dostaneme do fáze, kdy této lásky lituje a lituje také toho, že toho dotyčného vůbec poznal.

Čeho je nám jako ženám dále líto?

Často trpíme syndromem nakupování a velmi často si koupíme věc, kterou vůbec nevyužijeme a je nám k ničemu, nebo si pořídíme něco, co je velmi drahé a pak nás mrzí peníze, které jsme do této věci vynaložily. Může se stát, že zjistíme, že to co jsme si právě koupily, za dva dny zlevnili o půlku a nás to pak nesmírně mrzí a máme z toho výčitky. Jenže pocit toho, že máme něco nového, je velmi příjemný a velmi nás tato skutečnost naplňuje. Proto se jí jen těžko dokážeme vzdát a hřešíme. Nicméně potom přijde chvíle, kdy toho, že jsme tolik utrácely, litujeme.

Poslední věc, které ženy velmi litují, je to, že se opily. Nejednou se to každé z nás určitě stalo, a i když se v momentě, kdy jsme naprosto na šrot, dobře bavíme, druhý den nechápeme, čeho všeho jsme byly schopné a co vše jsme pod vlivem alkoholu dokázaly. Samozřejmě, že se jedná o věci, které normálně neděláme a tím horší je pro nás přijmout fakt, že jsme něco takového, co jsme udělaly, byly vůbec schopny provést.

Do určité doby proto těchto věcí litujeme a necítíme se vůbec dobře, čím dříve však na to dokážeme zapomenout, tím lépe pro nás. Lepší je samozřejmě dělat věci, kterých litovat nebudeme, ale kdo z nás to dokáže?

Single content advertisement bottom
Related posts
Your comment?
Leave a Reply