Oblečením

Victoria‘s Secret

Victoria‘s Secret

Nejste-li s něčím nespokojeni, můžete buďto nadávat, stěžovat si doma, anebo u příslušných úřadů či se prostě rozhodnou udělat věci podle sebe a ukázat ostatním, že to jde. Stejný plán měl i Roy Raymond, když se necítil moc dobře při nákupu spodního prádlo pro vlastní ženu.

Jak nakupovat spodní prádlo a necítit se špatně?

Chtěl udělat své tehdy ještě přítelkyni radost a koupit ji pěkné spodní prádlo. Jenže jak už to tak bývá, chytla se ho tuctová prodavačka, která mu nebyla schopna poradit, jestliže nezná přesnou velikost. Což vzbudilo u dalších
nakupujících zájem všímavosti a rudý Roy se pln trapnosti odporoučel
z prodejny.

Prodejna pro muže

Autor obrázku: S Diddy

V San Francisku založil roku 1977 vlastní prodejnu spodního prádla a všem, zejména podobným mužům ukázal, že se spodní prádlo dá prodávat i jinak, než jen na základě přesných počtů. Protože pohodlnost prodeje ocenila řada mužů, ale i žen, během poměrně krátké chvíle byl donucen otevřít další prodejnu v Americe. Roy vybudoval síť prodejen a roku 1982 prodal značku firmě The Limited.

Nejen prádlo

Tak pokračuje v jeho základní filozofii a úspěšně tak ročně představuje
kolekce vlastního prádla a nyní i řady doplňků, parfémy a mnoho dalšího. V současné době si značka Victoria’s Secret drží post největšího prodejce spodního prádla v USA a poklidně dobývá i další trhy.

Andílci

Autor obrázku: Matthew Simoneau

Luxusní spodní prádlo mohou předvádět jen ty nejlepší modelky světa. Každá, která kdy s Victaria’s Secret pracovala, se zařadila mezi ty nejžádanější a pokud firma nějakou modelku osloví, je to pro ni významná čest. Navždy již ji zůstane titul „Angel“.

Všechny topmodelky, předvádějící spodní prádlo pro Victoria’s Secret jsou „Angels“ a jsou těmi nejlépe placenými modelkami světa. Z nich je nutné
jmenovat určitě Evu Herzigovou, Simonu Krainovou, Danielu Peštovou, Tyru Banks, Naomi Campbell, Heidi Klum, či Adrianu Lima.

Hvězda mezi hvězdami

Značka je vskutku unikátem, za což si vydobyla i hvězdu a místo na proslulém chodníku v Los Angeles. Stalo se ta 13. listopadu 2007 a šlo vůbec o první obchodní značku, která se na chodník slávy dostala.

Nejdokonalejší prádlo světa

Spodní prádlo značky Victoria’s Secret je skvěle padnoucí, s řádnou dávkou
energie, smyslnosti a vášně. V prádle této značky se každá žena stává sexuální bohyní a muži z ní šílí. Může mít na sobě umírněný kostýmek, ale jakmile jej svleče a pod ním má prádlo značky Victoria’s Secret, stává se zní
žhavá dračice.

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *