Odvážné šperky pro odvážné ženy

Hedy

Odvážné šperky pro odvážné ženy

Každá žena má jiný vztah ke šperkům, ale úplně každá nějaký šperk nosí. Šperk je sice malý doplněk, ale může vytvořit dokonalý celek, a proto bychom se jim neměli vyhýbat. Avšak dávejte pozor na to, jaký šperk si vyberete, protože šperky o vás mohou mnohé prozradit.

Nebuďte všední

Šperků je opravdu velká škála. Existuje neuvěřitelné množství provedení, ať už se jedná o různé kovy, různé kamínky i jiné ozdoby. Avšak všechny jsou na jeden styl a jsou si vzájemně dost podobné, ale existují i unikáty, které se úplně vyjímají. Jsou to šperky poměrně netradiční a jsou spíše pro odvážné ženy, protože jsou opravdu výrazné a originální.

Šněrovačka, která není na šatech

Jedním z těchto odvážných šperků pro odvážné ženy je tak zvaná šněrovačka.  Jedná se o systém piercingů ve tvaru kroužků, které se aplikují na záda ve dvou rovnoběžných řadách. Vzhledem k tomu, že se jedná o kroužky, lze těmito piercingy protáhnout stuha různých barev i provedení a protože to vzhledem může připomínat korzetovou mašlovačku, tak se tento šperk takto nazývá. Je to ideální šperk právě na ples. Můžete si koupit šaty s odhalenými zády a krásně svůj vzhled doplnit právě tímto šperkem. Může to působit opravdu efektivně a rozhodně je to zajímavý prvek.

Chci se ozdobit mašlovačkou

V případě, že máte zájem o tento netradiční, ale originální doplněk, měli byste navštívit studio, kde vám nejen poradí, ale také vám piercingy aplikují. Nemusíte se obávat, protože to piercing jde jen kousek pod kůži, takže to tolik nebolí a lze je vytáhnout, takže si klidně můžete ozdobu v podobě mašlovačky vyzkoušet. A výhodou je, že jej můžete několikrát obměnit, protože stačí jen vyměnit stuhu.

Další originalita jménem torques

Dalším odvážným šperkem pro odvážnou ženu je jednoznačně torques. Jedná se o kovový kruh, který je na konci ukončen nějakou ozdobou. Ve většině případů je tento šperk na konci ozdoben hroty, ale to je pro opravdu extravagantní lidi, jestli chcete raději něco decentního, můžete zvolit zdobu na konci v podobě kuliček. Tento šperk je sice odvážný, ale může působit opravdu elegantně a dokonale osvěží každý outfit. Výhodou je, že tento šperk může být buďto na ruku anebo na krku, v obou případech je zajímavý a originální.

Torques mě láká

Jestli se vám torques líbí a myslíte si, že by mohl okouzlit i váš vzhled, tak byste měli zamířit do obchodu s piercingem, protože právě v těchto obchodech tento netradiční šperk naleznete. Je to důvod, proč se jedná o odvážný šperk pro odvážnou ženu, neboť málokterá žena se odváží jít nakupovat šperky do obchodu s piercingem, zejména pokud je to decentní dáma v letech, protože i mezi touto věkovou kategorií je torques velice oblíbený a není divu, když dokáže působit tak krásně.

Pokud se jedná o doplňky a zejména šperky nemusíte se bát improvizace a vyzkoušejte i nějaká odvážnější šperky, ačkoliv se to nezdá, může to působit elegantně a zajímavě.

Single content advertisement bottom
News Feed
Filed in
Related posts
Your comment?
Leave a Reply