Účesem

5 účesů pro ženy ve středním věku

5 účesů pro ženy ve středním věku

Každá žena chce vypadat dobře a ani ty, jejichž věk již překročil středí hranice, nejsou výjimkou – jen mají tento úkol o něco složitější. Proč? Již si nemohou dovolit zacházet do přílišných experimentů, ba naopak se od nich očekává střídmost a fakt, že se s volbou svých účesů budou držet při zemi.

Mluví-li se o ženách středního věku, netřeba to brát jako urážku! Mnoho žen, které svůj věk ze zásady neprozrazují, dokážou hravě strčit do kapsy mladší kolegyně, podobně jako ve filmu Pomsta ženy středního věku s výbornou Christine Lahti v hlavní roli.

Jiné je to v případě, kdy žena nechce či neumí stárnout a neuvědomuje si svůj věk. Chcete-li vypadat krásně i za hranicí středního věku, vsaďte na vhodný účes, který podtrhne váš půvab a stane se vaší vizitkou!

1. Krátký mikádo účes

Mikádo představuje moderní účes, který si mohou dovolit i ženy ve středním věku, neboť i jim bude lichotit. Nechte si vlasy zkrátit a zarovnat tzv. do podkovy, díky čemuž získáte účes na úrovni, jehož největší výhodou je skutečnost, že se dá nosit na mnoho způsobů! Účes se dá pozměnit dle situace, lehce a v několika jednoduchých krocích tak vytvoříte elegantní model pro společenskou událost či ledabylý styl pro každodenní nošení. Hezkou kolekci inspiračních fotek s mikádo účesy najdete v magazínu Herstyle
Účesy pro ženy

2. Účes tzv. na kluka

Krátké vlasy si můžete dovolit v jakémkoli věku, proto nejsou překážkou ani pro ženy za hranicí nejlepších let. Hodně záleží na volbě barvy a střihu. Výhodou tohoto účesu je fakt, že je velice nenáročný na údržbu – zkrátka jak ráno vstanete, tak jdete. Trápí vás šediny? Ty stačí překrýt barvou

3. Ofina, se kterou omládnete

Ženy ve středním věku se často trápí pro svůj nemladistvý vzhled, a proto hledají způsoby, jak trochu oklamat přírodu a špetku mládí do svých tváří opět vrátit. V takovém případě je volbou číslo jedna účes se šikmou ofinou, díky které zaručeně omládnete, budete se cítit sebevědomější a možná i o pár let mladší. Ofina navíc odvede pozornost od vrásek, navíc nebudete-li se bát zářivějších odstínů a střihu k obočí, rozhodně neuděláte chybu!

4. Sestříhaný účes zjemní kontury tváře

Dobrou volbou je i polodlouhý sestříhaný účes, kdy se vlasy od očí směrem dolů sestříhají tak, že ve finále vytvoří magický vzhled. Navíc díky atypickému stylu zjemni kontury tváře, což je pro ženy ve středním věku jistě vítaným faktem.

5. Vzdušný a nadýchaný účes pro ženy ve středním věku

Ženám v letech bude slušet nadýchaný účes, který může být i trochu zvlněný. Nezacházejte do přílišných délek, místo toho dejte přednost kratším vlasům. Inspirovat se také můžete dámskými účesy pro rok 2015. Mnoho z nich se hodí i ženám ve středním věku.

Komerční sdělení

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *