Být krásnou i v práci? Jak na to a proč vlastně?

Anne Marie Claire

Zachtělo se Vám někdy vypadat krásně, ale nechtěla jste tomuto velice „náročnému“ úkolu věnovat mnoho času?  Každá žena potom zřejmě alespoň jednou nebo dvakrát zatoužila. Bohužel jste v práci tak omezené, že si nemůžete dovolit vyrážet do posilovny. Revoluční řešení i pro ty nejzaměstnanější ženy za stolem.

Návod, jak vypadat zkrásnět i za pracovním stolem, je prostý. A můžete ho používat každý den při troše volného času. Stačí si zapamatovat jednotlivé tipy na jinou z částí těla.

Být krásnou i v práci? Jak na to a proč vlastně?Pokud se již delší dobu pokoušíte o zpevnění zadečku, ale marně, poradíme Vám jednoduché kmity celou nohou. Zapřete se o stůl, protněte hlavu a kmitejte patnáctkrát s jednou nohou a poté s druhou. Tento postup stačí opakovat třikrát za sebou. Do dvou týdnů byste měla pocítit účinek Vašich pohybů.

Náš tip: Pokud máte ráda originální oblečení, ušijte si ho. Nejenže je šití čím dál oblíbenějším koníčkem, ale také získáte jedinečné kousky. Na první výtvory se vám bude hodit teplákovina s potiskem, třeba na mikinové šaty.

Naopak na ploché bříško se posadíme na okraj židle a dlaněmi pevně uchytíme sedáku. Nesmíte se však zapřít! Napněte nohy před sebe a vždy deset vteřin počítejte, než je pomalu začnete přitahovat k sobě. Ucítíte napínání svalů. Toho se nesmíte bát. Opakujeme patnáctkrát za sebou ve třech sériích za celý den. Je možné, že to bude i bolet, avšak nesmíte se bát. Ostatně krása občas bolí!

autor: Anne Marie Claire
obrázky: FreeDigitalPhotos.net

Single content advertisement bottom
Related posts
Your comment?
Leave a Reply