Tikají Vám biologické hodiny?

Hedy

Tikají Vám biologické hodiny?

Je Vám přes 30 let? Rozněžňuje Vás pohled na miminka? Rády byste založili rodinu…ale jak na to?

Dnešní uspěchaná doba nahrává většímu počtu porodů v pozdním věku. Ženy se honí za kariérou a spíše než rodinný život volí volné soužití s partnerem. Je otázkou, zda tento nový životní styl je nějak přínosným. Těhotenství v pozdějším věku je často komplikované a může sebou nést různá zdravotní rizika jak pro Vás, tak pro Vaše miminko. Na druhou stranu zkušenosti porodníků jsou větší a množství různých vyšetření nám může zajistit, že vše bude probíhat v naprostém pořádku. Tak jen do toho…

Pokud chcete nastartovat svůj rodinný život je tu pro Vás pár rad:

Rada č. 1.: Najděte si vhodného partnera

Autor obrázku: funbobseye

Kde ho najít? Choďte do společnosti. Do kina, do divadla, do baru, na plesy,…prostě žijte společensky. Doma nikoho nenajdete a nikdo nenajde Vás. Mužů je všude spousty, ale najít toho pravého není nic jednoduchého. Někteří muži se bojí oslovit ženu a tak je občas první krok na nás. Nebojte se toho…maximálně dostanete košem. Toho pravého poznáte. A možná se budete divit, že to bude třeba i někdo koho znáte již léta ale to že byste byli více než přáteli Vás nikdy nenapadlo. Měla byste cítit souznění, duševní i fyzické. Váš partner Vám má být vždy přítelem i oporou v těžkých chvílích. Nedoporučuji počít dítě v době zamilovanosti. Člověk má v té době na nose ,,růžové brýle“ a vidí věci jinak, než ve skutečnosti jsou. Počkejte s miminkem nějakou dobu a ověřte si partnera v různých životních situacích.

Rada č. 2.: Svatba?

Pro někoho jen podepsaný kus papíru a pro jiného jeden z nejdůležitějších okamžiků v životě. Základem je dohodnout se, jakou svatbu byste oba chtěli mít. Malá svatba se dá zorganizovat v relativně krátkém čase. V případě velké svatby Vás čeká pár měsíců nervů a řešení ohledně místa sňatku, místa hostiny, seznamu hostů, zasedacího pořádku, složení jídelního lístku a dalších věcí týkajících se obřadu. A čas běží a běží. V dnešní době lidé v partnerském vztahu žijí převážně tzv. ,,na hromádce“. Nebojte se toho, tím nejdůležitějším je přeci aby Vám vztah s partnerem dobře fungoval. Svatba se dá podniknout i s bříškem, a nebo po porodu, kdy už budete mít malého mládenečka nebo družičku. Ale snad každá žena chce být ve svatební den ,,princeznou“, tak se o to nenechte ochudit.

Rada č. 3.: Práce na miminku.

Je vědecky podloženo, že páry, které se přehnaně snaží o potomka, mají velmi malou úspěšnost. Lepší je tomu nechat volný průběh. Sledování ovulace u ženy je skvělá věc a má svůj smysl. Některé ženy jí ale používají špatně, nutí svého partnera k sexu. Toto může mít špatný dopad jak na Vaší psychickou pohodu, tak také na partnerovu. Muži všeobecně nemají rádi rozkazy a příkazy a i když sex je ve většině případů jejich radostí, tak vynucováním si ho může dojít k tomu, že partner začne sex odmítat, protože ho to nebude bavit. Relaxujte, bavte se, sportujte, vzdělávejte se, zaměstnejte svojí mysl, aby všechny Vaše myšlenky nesměřovaly jen k miminku. Kdyby se plození potomka nedařilo přírodní cestou, můžete navštívit odborníky, kteří Vám poradí a pomohou. Běžně dnes ženy podstupují umělé oplodnění.

Hodně štěstí

Napsala EPF

Single content advertisement bottom
Related posts
Your comment?
Leave a Reply