O čem muži přemýšlí při seznámení

admin

Seznamování v současné době není nic těžkého. Existuje řada aplikací, seznamek a dalších portálů, ale nic se nevyrovná klasickému off-line setkání. To má zkrátka neotřelé kouzlo a lidé na sebe dokážou udělat zcela jiný dojem. V případě, že míříte na takové setkání, možná vám pomůže zjistit, co se mužům pravděpodobně honí v hlavě. Nedávný průzkum to totiž odhalil, respektive odhalil nejčastější myšlenky pánské části populace.

Můžu žertovat?

Řada mužů se obává toho, že si nebude moct dovolit žádný vtip. Ne všechny ženy jsou totiž legraci nakloněné a ne všechny ženy pozitivně reagují na ironii, respektive ne každý ji chápe. Zejména pánové, kteří na ženu chtějí udělat opravdu hezký první dojem, se obávají, že vtípků budou litovat, ale ve výsledku působí jenom jako usedlí „páprdové”, kteří si ze sebe neumí udělat legraci.

Podle odborníků je právě vtip to, co uvolňuje komunikaci, respektive co ji startuje. Pokud se dva shodují ve smyslu pro humor, je položený základní kámen další nadcházející schůzce.

Udělá ze mě lepšího muže?

Někteří pánové doufají, že seznámení s novou ženou jim přinese lepší život. Mají za sebou dlouhé, parné roky a doufají, že nová známost je napraví, odstřihne od minulosti a posvítí na pozitivnější budoucnost.

Proto jim v hlavě vyvstává tato myšlenka. Myšlenka toho, jestli jim nová známost skutečně dopomůže k tomu dělat věci, které by se běžně nedělaly, jestli se v člověku skutečně zažehne plamen a touha být lepším.

Bude o zábavu postaráno?

Tato otázka souvisí s tou první myšlenkou, která mužům vyvstává při seznámení s ženou v hlavě. A sice jestli bude o zábavu postaráno či nikoliv. S ženou zkrátka musí být zábava, na tom si řada mužů zakládá a tím, jestli pochopí vtípek v úvodu, to určitě zjistí.

Jak již bylo zmíněno, jestli se spojí sympatie právě v tomto – čili ve smyslu pro humor – je položený základní kámen další schůzky.

Single content advertisement bottom
News Feed
Related posts
Your comment?
Leave a Reply