První rande

Hedy

První rande

Jak prožít první rande aniž by z něj bylo fiasko? A také jak se chovat?

Pokud půjdeme na první rande s mužem, se kterým jsme se nedávno poznali, je dobré nedělat ze sebe něco, co nejste! V prvé řadě bychom měly být maximálně upřímné a své. Pokud budeme lhát na prvním rande, bude se to s námi táhnout potom i dále a partner si o nás bude myslet že jsme jen lhářky.

Autor obrázku: Shannon Kringen

Proto je opravdu dobré nedělat ze sebe frajerku a chovat se normálně a přirozeně tak jako vždycky.

Co se týká oblečení je dobré zvolit něco hezkého, ale ne příliš vyzývavého. Jsme na prvním rande a ne na E55. Pokud tedy nechceme, aby si dotyčný o nás nemyslel, že jsme holka na jednu noc…

Jak vybrat místo prvního rande? To záleží pouze na vás dvou, jak se rozhodnout. Můžete zajít do kina na nějaký pěkný film, nebo na nějakou romantickou procházku, nebo jen tak do parku na lavičku. Je spousta míst kam můžete budoucího partnera vzít na první rande.

Další velmi důležitá věc je líčení! Nepřehánějme to moc s make-upem, není hezké, když má na sobě žena nebo dívka tunu make-upu. Ani mužům se to nelíbí, mají rádi přirozenou krásu. Nemáme na mysli nemalovat se vůbec, ale spíše decentně a ne jako bychom šly na maškarní.

Pokud toto vše dodržíme, záleží už jen na Vás, jak se to bude dále vyvíjet a jak moc si padnete do oka. A proto přeji na prvním rande mnoho štěstí.

Single content advertisement bottom
Filed in
Related posts
Your comment?
Leave a Reply