Další rady a tipy

Ráno je nový krok do nového dne

Ráno je nový krok do nového dne

Jak začíná váš den? A jak se cítíte ihned nebo jen pár hodin po probuzení?

Víte, že to jak se vyspíte a jak bude celkový váš den vypadat je úzce spojené?

Možná jste to dodnes nevěděli, ale s tím si nelamte hlavu. Máme pro vás seznam ranních aktivit, na které se nesmí zapomínat!

Chcete mít den skvělý už od probuzení?

Ranní cvičení je impulz pro tělo!

Je zcela zřejmé a známé, že fyzická činnost ovlivňuje naši náladu – to jak se cítíme. Jenže jen pár z nás má po ránu náladu cvičit a nebo vůbec nemá čas.  Samozřejmě, že pokud začnete se cvičením, budete mít pocit trápení, ale brzy si uvědomíte, že se cítíte mnohem lépe nežli dřív! Stačí vyvenčit psa, zatancovat si po ránu na své oblíbené písně, provést pár dřepů… Cokoliv vám přijde na mysl – buďte kreativní a osvěžte si své ráno!

Autor obrázku: Jennifer

Snídaně poskytne energii na celý den

Snídaně je důležitá. Tvrdí se, že i nejdůležitější z celého dne. Je zřejmé, že si občas snídani dát nestihneme a pak se cítíme celý den unaveni –všimli jste si? Stačí, když si uděláme pár minut čas a můžeme v klidu posnídat to, co máme rádi a dobít energii na celý den.

Vzhled nám poskytne dobrý pocit

Čím vypadáme lépe, tím se lépe cítíme. Pakliže máte výborný účes, nové lichotivé stylové oblečení, perfektní nalíčení – tím se budete prezentovat profesionálněji a sebevědoměji a ponecháte za sebou lepší dojem. Dbejte o sebe. Tím vším jste vy a za sebe hrajete.

Pozitivní myšlení

Lidé milují pozitivní situace a také pozitivní myšlenky. Je to základ pro to, abychom byly šťastnější a lépe se nám dařilo v životě (daleko lépe zvládáme stres). Proto každý večer a klidně i ráno, přemýšlejte nad tím, jakých úspěchů jste dosáhla a pokud žádných, vůbec to nevadí, protože před sebou máte celý život a můžete si naplánovat nové cíle. Myslete pozitivně.

Autor obrázku: Sonya Green

Choďte do společnosti

Setkání s ostatními lidmi nebo s přáteli ovlivňuje naši mysl natolik, že se nevědomě mění naše nálada a v celkovém pojetí dne se to projeví. Proto zatelefonujte své kamarádce a zajděte někam do restaurace, nebo stačí k vám domů a zjistit nějaké drby. Vybijete přebytečnou energii a zjistíte, co se kolem vás děje. Anebo zajděte někam do klubu a tam se pořádně odvažte.

 

Vše stojí čas a nejde stíhat tolik aktivit najednou, pokud chodíte do práce. Proto je potřebné si udělat seznam věcí, které budete dělat a jak se budete angažovat. Věřte, budete se cítit mnohem lépe!

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *