Jak na první rande?

Hedy

Jak na první rande?

Jestli v hlavě máte zafixovanou věc, že by první krok měl udělat vždycky muž, vyžeňte ji! Jestli se vám někdo líbí, proč byste ho nemohla oslovit sama? Ať už se znáte z práce, z kulturní akce nebo spolu jezdíte každé ráno v MHD anebo je to vzdálený bratranec přítele vaší kamarádky, a pokud máte pocit, že i jemu se zamlouváte, je čas pozvat svůj nový objev na první schůzku. Nebo jste na rande už pozvána, ale máte strach?

Zkusím vám dát pár rad, díky kterým by první schůzka nemusela skončit fiaskem.

  1. Příprava

Většina žen si myslí, že se musí co nejvíce naparádit, aby udělaly dojem. Ano, není špatné vypadat hezky, ale neměňte sebe samu. Kdyby se schůzka přehoupla na několik dalších a na následný vztah, nemusel by si vás vážit, kdyby zjistil, že jste ze sebe celou dobu dělala někoho jiného, než kým doopravdy jste. Vezměte si nějaké nepříliš vyzývavé šaty, vlasy si rozpusťte a maximálně do nich dejte sponku, jemně se naličte a můžete vyrazit! Doporučuji i zapomenout na slovo „rande“, jelikož pak budete vystresovaná. Jednoduše si řekněte, že jdete ven s pěkným chlapem a že nemůžete nic ztratit.

  1. Lov

Už jste společně zasedli ke stolu v pěkné restauraci a začínáte cítit nejistotu? Nevíte, co s rukama a s celým tělem? Nejdůležitější jsou oči. Dokážou toho totiž říct kolikrát víc, než milion slov. Neuhýbejte pohledem, pokud se na vás podívá. Naopak. Oční kontakt udržte, usmějte se a až poté se podívejte jinam. Další bod – naučte se mluvit. Z vlastní zkušenosti vím, že lidem často dělá problém mluvit s cizím člověkem, a co teprve, když je to náš vyvolený? Radím vyzkoušet si to nanečisto. Mnoho lidí si říká, že přece nebude mluvit na zrcadlo, ale věřte mi, je to skvělý pomocník. Během rozhovoru nemyslete jen na sebe. Nezabodujete, když bude neustále opakovat slovo „já“ nebo když budete chtít, aby bylo všechno přesně podle vašich představ. Někdy vydechněte a nechte taky mluvit jeho. S tím souvisí sebevědomí. Muži mají rádi sebevědomé ženy, ale všeho s mírou. Nemusíte se hned na první schůzce pochlubit se všemi úspěchy a dělat ze sebe světáka. Buďte svá, ale v tomto se zkuste trošku brzdit. Hlavní bod? Smějte se jeho vtipům!

  1. Co chci?

Uvědomte si, jestli chcete pouze flirt, známost na jednu noc anebo dlouhotrvající vztah. Podle toho by se totiž měl vyvíjet závěr vaší schůzky. Jestli chcete pouze flirt, stačí párkrát mrknout nebo omylem odhrnout ramínko a zároveň s tím se roztomile zašklebit a usmát – to kolikrát může vést i k té známosti na jednu noc. Ovšem pokud hledáte opravdový vztah, nedělejte ze sebe hned divošku (na to přijde řada později). Po celou dobu schůzky se jemně usmívejte a pořád dávejte pozor, ať vidí, že ho posloucháte. Při loučení prohoďte větu typu, že to byl fajn večer a zase někdy (abyste ho hned nevystrašila) a u toho pozvedněte hrudník, pokud máte sukni či šaty, odhalte kousek lýtka, usmějte se, podívejte se mu hluboko do očí, lehce hýbněte rty a něžným krokem se vydejte domů.

 

Jestli ale už po pěti minutách zjistíte, že to s tím mužem nemá smysl, netrapte sebe ani jeho a narovinu mu to řekněte – mile samozřejmě. Jestli naopak máte dobrý pocit, tak si při odchodu nezapomeňte říct, že láska potlačuje vrásky!

Single content advertisement bottom
Filed in
Related posts
Your comment?
Leave a Reply