Co by doma nemělo chybět žádné kuchařce? Kvalitní tlakový hrnec!

Hedy

Co by doma nemělo chybět žádné kuchařce? Kvalitní tlakový hrnec!

Pokud i vy ráda doma vaříte a chcete mít v kuchyni pomocníky, kteří vám ušetří práci a zároveň dokážou  připravit pokrm chutně a zdravě, pak by vám ve vaší kuchyni určitě neměl chybět tlakový hrnec Aston. Začněte vařit bezpečně.

Víte o tom, že nyní si můžete svou kuchyň vybavit až o 40% levněji, protože za vámi přicházejí podzimní slevy? Nakupte si pomocníky, kteří vám pomohou při přípravě pokrmů za velmi výhodné ceny, které jsou tu pro vás právě teď.

Proč právě tlakové hrnce Aston? Jsou výjimečné a mají neuvěřitelné vlastnosti, pro které je jistě oceníte.

Novinky a vylepšení

V čem jsou tlakové hrnce Aston jiné? Mají unikátní multipolohový parní ventil, ten nemusíte nastavovat, ale jídlo se vaří přesně podle toho, jak samo potřebuje. Snadné ovládání je základem. Hrnec otevřete a opět zavřete pouze tlačítkem open/close a tak vždy zjistíte, jestli je hrnec správně zavřený. Díky bezpečnostním prvkům hrnec nikdy nebudete moci otevřít v době, kdy se otevřít nemá. Naprostým unikátem na českém trhu je špičkový keramický povrch a to od švýcarské firmy ILAG.

Hrnec obdržíte v novém, velmi pěkném, dárkovém balení. Nádobí vám bude sloužit velmi dlouho a to především díky vysoce kvalitní, nerezové oceli. Díky zesílenému třívrstvému sendvičovému dnu výborně rozvádí teplo a pokrm také déle udržuje teplý.

Bezpečnostní prvky jsou dokonale vyladěny

Konečně si budete moci užívat bezpečného vaření v tlakovém hrnci. Hrnce mají různorodé využití a to především díky skleněné poklici a napařovacímu nástavci navíc. Pořiďte si nové hrnce ve správnou dobu, kdy na ně získáte slevu.

Chcete znát jedno tajemství, které vás o kvalitě tlakového hrnce Aston jistě přesvědčí? Pokud se rádi koukáte na to, jak vaří Jiří Babica, tak jste mohli zaregistrovat fakt, že on ve svém pořadu vaří právě v nádobí značky Aston, protože jej považuje za kvalitní a bezpečné.

Pojďte si vybrat i vy!

Single content advertisement bottom
Related posts
Your comment?
Leave a Reply