Hledáte místo v Čechách či na Moravě, kde vám bude krásně? Vydejte se do Moravského krasu.

Hedy

Hledáte místo v Čechách či na Moravě, kde vám bude krásně? Vydejte se do Moravského krasu.

Mnoho z nás není až takovými příznivci parných chvil strávených u moře, na poznávacích zájezdech po památkách v rozpálených zemích… Mnoho párů a rodin s dětmi se raději vydá po hezkých koutech naší země ať už proto, že zde není tak vedro, nebo proto, že nechtějí tolik cestovat, chtějí být v zemi, kde to znají, je jim nejbližší.

Jste-li také příznivci cestování po hezkých zelených oblastech Čech a Moravy, určitě si nenechte ujít Moravský kras. Není příliš vzdálen z kteréhokoli místa ČR a nabízí dostatek možností všem, ať už milovníkům sportu, přírody, dobrého jídla, welness, relaxace…

TIP: při návštěvě jižních Čech vyzkoušejte ubytování Tábor, více informací o ubytování v článku na téma Knížecí Rybník

Ubytujte se a travte čas dle svých představ

Abyste si svou dovolenou řádně vychutnali, je potřeba zvolit kvalitní ubytování Moravský kras. Výbornou možností je využití služeb, které nabízí Hotel Olberg. Je nově zrekonstruován, jeho součástí je restaurace, kde si dáte chutná česká jídla, a nachází se v samém srdci Moravského krasu, přesně v obci Olomučany, jež je vzdálena 4 km od Blanska.

Ubytování hostů zajišťují převážně dvoulůžkové pokoje, k jejichž vybavení patří také internet, LED televize, pracovní stůl i vlastní sociální zařízení.

Hotel disponuje dostatečně velkou restaurací s dětským koutkem, která se hodí i k pořádání svateb, oslav, pracovních konferencí, firemních školení atd.

Chcete-li si dopřát pořádný sportovní „zápřah“, Hotel Olberg vám vyjde vstříc. Půjčí vám sportovní vybavení, jak pro cykloturistiku, tak vodní turistiku, in-line brusle, skákací boty nebo třeba elektrický dvoukolový dopravní prostředek Segway.

Příroda vás jistě nenechá chladnými, zavítat můžete na návštěvu známé propasti Macocha, do Punkevních jeskyní, můžete se projet v nitru jeskyní loďkou a poslechnout si poutavé vyprávění k jeskyním a jejich historii a mnohé jiné.

Neotálejte a využijte možnosti rezervace online. Zároveň se podívejte na výhodné balíčky, které Hotel Olberg nabízí, díky nimž můžete za dovolenou značně ušetřit. Nezbývá, než navštívit webové stránky olberg.cz/, prohlédnout si fotogalerii a vydat se na Moravu.

Single content advertisement bottom
Filed in
Related posts
Your comment?
Leave a Reply