Ubytování na Karlštejně? Vyzkoušejte romantický hotel

Hedy

Ubytování na Karlštejně? Vyzkoušejte romantický hotel

Noc na Karlštejně pro vás nemusí být jen vzpomínkou na známý muzikál. Ubytování v bezprostřední blízkosti této gotické památky, která patří mezi nejznámější české hrady, si můžete dopřát i vy.

Nabídek bydlení je v městyse Karlštejn hned několik. Pokud to nechcete mít daleko na hrad a zároveň chcete zůstat trochu stranou od turistického podhradí, stojí za návštěvu například Hotel Mlýn Karlštejn, který se nachází na romantickém břehu řeky Berounky.

TIP: při návštěvě jižních Čech vyzkoušejte ubytování Tábor, více informací o ubytování v článku na téma Knížecí Rybník

Kromě hradu lze navštívit i vinné sklepy

Kromě hradu, na který je určitě lepší vyhradit si dostatek času, je možné v blízkém Karlštejně navštívit i vinné sklípky a zúčastnit se tu degustace, stejně tak se lze po městyse svézt kočárem a vychutnat si tak ještě více všudypřítomnou pohádkovou atmosféru. Pokud chcete hrad a jeho okolí vidět z výšky, tak je možné vyzkoušet vyhlídkový let balonem či vrtulníkem.

Dostatek příležitostí k zábavě budete mít i přímo v místě ubytování na Karlštejně. Součástí hotelu je minizoo, kde kromě hospodářských zvířátek narazíte i na osly či velbloudy. Pokud chcete s přáteli či kolegy vést konverzaci o práci či jiných důležitých tématech, můžete si u toho také zahrát golf.

Romantika na ostrově

Ubytování v Hotelu Mlýn ocení i všichni milovníci romantiky. Pokud vám vyjde počasí, tak je možné posedět u dobrého jídla nebo jen se skleničkou na hotelové terase přímo nad jezem Berounky. Součástí hotelu na Karlštejně je navíc ostrov s altánkem, na kterém lze v letních měsících grilovat či uspořádat večírek v party stanu.

Relaxovat můžete i v samotném hotelu. Kromě luxusních pokojů lze trávit čas ve finské sauně, vířivce nebo ve fitness centru. Zde lze na přání zákazníků zajistit i občerstvení.

Single content advertisement bottom
Filed in
Related posts
Your comment?
Leave a Reply