Svatební listina je moderní a praktický pomocník všech svatebčanů i budoucích novomanželů

Hedy

Svatební listina je moderní a praktický pomocník všech svatebčanů i budoucích novomanželů

Čeká vás letos svatba a přemýšlíte, co byste si přáli dostat jako svatební dary od svých nejbližších? Nebo jste naopak pozváni na obřad a novomanželům chcete věnovat něco, co by ocenili, danou věc nedostali několikrát a skutečně ji využívali?

V tom případě se vám jistě zalíbí svatební listina od Tomikup.cz, kterou je možné vytvořit online během pár minut a zvládnou to i ti, kdo jsou ve světě počítačů či internetu začátečníky.

Proč je dobré mít vlastní svatební listinu

Svatební listina online je přínosem pro všechny. Svatebčané nebudou tápat v tom, jaký dar koupit. Budoucí manželský pár jednoduše uvede předměty, které by se mu hodily do domácnosti, upřesnit lze také konkrétní modely nebo odkaz na e-shop, kde je možné předměty zakoupit a svatebčané si je dle libosti rezervují a zakoupí. Každá věc bude zakoupena jen jednou a manželský pár nebude „zasypán“ nespočtem povlečení, příborů nebo jídelních sad či mixerů.

U předmětu se dá vyplnit i jméno toho, kdo se o něj „postará“ a půjde-li o nákladnější dar, není problém se mezi sebou domlouvat, kdo přispěje. Stejně tak se dá rezervovat dar za někoho, kdo nemá přístup k internetu, stačí to jen uvést do poznámky k dané věci. Rezervace je možné upravovat i rušit, vše se zobrazuje okamžitě.

Novomanželé samozřejmě mohou uvést i číslo svého svatebního účtu, na nějž si přejí zasílat finanční dary. Ostatně finance ocení skutečně každý, následně se dají použít za jakýmkoli účelem.

Díky novomanželské listině nebude starostmi s řešením svatebních darů zatěžován svědek či svědkyně a celé přípravy i svatbu samotnou si mnohem víc vychutná.

Vyzkoušejte si listinu v praxi

Není nic lepšího, než si svatební listinu vyzkoušet. Jak vytvořit a spravovat přehlednou, snadnou svatební listinu vám předvede i vtipný video návod zde: https://www.youtube.com/watch?v=LKywtjd8nuI.

Internetové stránky aplikace Tomikup.cz mohou všichni zúčastnění využívat nejen při svatbě. Dá se tady vytvořit také nákupní seznam, s jehož pomocí i v nákupním centru lehce zjistíte, co vám doma chybí, aniž byste u sebe měli lísteček s poznačenými potravinami.

Single content advertisement bottom
Related posts
Your comment?
Leave a Reply