V čem na svatbu?

Hedy

V čem na svatbu?

Svatba je pro mnohé nejkrásnější a nejdůležitější události v životě, proto všichni důkladně přemýšlejí, jak jí udělají, aby to byl opravdu nezapomenutelný zážitek. Mnoho lidí si pro svatbu vybírají teplé měsíce, aby jejich kouzelný okamžik nepokazilo počasí, ale nikdy nevíte, co si na vás počasí připraví.

schenzai / Pixabay

Co si mám na svatbu obléct?

Vzhledem k tomu, že jde o tak velkou událost, se každý snaží obléct, aby vypadal společensky a elegantně. Avšak záleží na tom, v jaké pozici na svatbu jdete. Je jasné, že pokud jste nevěsta, tak si oblečete krásné šaty. I když se najdou i ženy, které se v šatech vdávat nechtějí. Pak už nezáleží, zda jste svědek anebo jen vzdálená rodina, vždy byste měli dodržet jistou normu toho, v čem se hodí jít na stavbu.

Modely, které nikdy nezklamou

Pokud jste opravdu v nouzi a nevíte, co byste si na svatbu měli obléct, tak můžete vyzkoušet jeden z modelů, které jsou elegantní, společenské a splňují estetickou normu.

Rozkvetlé šaty

Jednou z možných variant, co si vzít na svatbu jsou šaty, které mají květinový potisk. Vždy je lepší, když základ či pozadí šatů je bílé anebo jiné světlé a pastelové barvy a květy nejsou příliš divoké. Například, když jsou květiny sladěny do jedné barvy a jen se mění stín barvy a podobně. Pravdou je, že častěji se tato varianta volí na starších dámách, avšak květinový potisk v dobrém střihu může velice dobře působit i na mladé dívce. A samozřejmě musíte myslet na dálku šatů, přestože se svatba nemusí nutně konat v kostele, tak je jistou povinností, aby šaty svou délkou zakrývaly kolena.

Zavinovací sukně

Dalším možným modelem je spojení vhodné blůzy se zavinovací neboli skládací sukni. Skládací sukně je sice model starých let, ale i v dnešní době vychází nové návrhy na tyto typy sukní, které působí takovým velmi společenským někdy až biznis dojmem. Pravdou je, že někdy mohou opticky přidat na váze a vzhledem k tomu, že byste měli mít sukni delší, minimálně tak, aby zakryla kolena, tak může dojít i optickému zkracování. K tomu, abyste se takovému problému vyhnuli, jsou jisté aspekty, jako rozporek u kolenou či po bocích. Ale dávejte pozor, aby rozporek nebyl příliš vysoko či vyzývavý.

Žena v kalhotách

Mnoho žen si myslí, že na společenské události, jako je právě svatba musí jít v šatech či sukni. Avšak to není pravidlem, pokud použijete vhodné kalhoty, tak dokážete vytvořit i pěkný a originální společenský model. Nemusí jít vždy jen o černé kalhoty doplněné bílou blůzou, ale také velmi pěkné jsou bílé kalhoty s nějakou třeba i květinovou košilí.

Svatba je sice velkolepá událost, ale lidé by na í měli být veselí a užívat si, a tak by mělo vypadat i vaše oblečení. Nemusíte být vždy jen šedé myši, ale zároveň neberte post nevěstě.

Single content advertisement bottom
Filed in
Related posts
Your comment?
Leave a Reply