Příběhy

Johnny Depp

Johnny Depp

Autor obrázku: Kamillo Kluth

Neodmyslitelně jeden z nejznámějších zahraničních herců má tři starší sourozence. Se školou skoncoval v 16 letech a rozhodl se věnovat hudební kariéře. Založil kapelu jménem The Kids a vydal se s ní po Los Angeles. Ale jako by osud nechtěl, vše bylo úplně jinak.

Poznal svoji tehdy ženu Lori, ale s bídou jim vydrželo manželství dva roky. Ale ona seznámila Nicolase Cage s Johnnym, ten jej vzal na schůzku a stal se z něj herec. Jeho první role byla Noční můra v Elm Street. Další velmi povedené filmy byly Střihoruký Edward, Co žere Gillberta Grapea, Ed Wood a za tři z nich získal nominace na Zlatý Glóbus.

Měl velké problémy s drogami, ale na neštěstí ho odradilo to, když se předávkoval s jedním přítelem před jeho clubem heroinem a od té doby přestal.

V roce 1996 měl svůj první režijní debut The Brave, který natočil společně se svým bratrem Dannym. Také byl v mnoha anketách označován za nejpřitažlivějšího muže světa, kdy předběhl i třeba Brada Pitta nebo George Clonneyho.

Johnny má dvě děti a manželku, které jsou pro něj na prvním místě. 19. listopadu 1999 Johnny Depp přijal svou hvězdu na slavném chodníku slávy.

V roce 2001 se Depp objevil ve snímku Z pekla nebo Kokain (2001) v roce 2005 se objevil ve filmu Karlík a továrna na čokoládu. Měl mnoho skvělých rolí, ve kterých ho známe. Další z nich byli Piráti z Karibiku, tou rolí se snad proslavil úplně nejvíce v roli Jacka Sparrowa, další malou roli měl v roce 2010 v Alenka v říši divů

V současnosti se propracovalo na velkolepém pokračování úspěšných Pirátů z Karibiku 4: Na vlnách podivna. Johnny si tu zahrál opět piráta Jacka Sparrow s herečkou Penelope Cruz.

Je to opravdu velmi pěkný a úspěšný herec, který dostal mnoho ocenění od roku 1990 až do roku 2010. Dokonce v roce 2009 dostal cenu nepřitažlivější muž planety, a to byl zvolen po druhé, poprvé to bylo v roce 2003.

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *