Hubnutí po svátcích?

Hedy

Hubnutí po svátcích?

Jak se naše váha během Vánoc změní?

Autor obrázku: Ben Hanbury

No, logicky by se dalo vyvodit, že když na Štědrý den držíme pust, tak bychom měli zhubnout, ale opak je pravdou.

Před Vánoci každý něco připravuje, ať jde o tradiční vánočku či každoroční cukroví. Při takovém pečení si buď stále otrháváme, abychom zjistili, zda je cukroví dobré, protože nechceme nic zkazit. A když už cítíme tu vůní a vidíme, jak to krásně leží na plechu a mísách, tak se nám sbíhají sliny, neodoláme a nejeden kousek si dáme. Přirozeně jde naše váha nahoru.

Přibrala jsem přes Vánoce, co teď?

Mnoho žen pak dostává strach, že nabraly nějaké to kilo a už začínají s panikou, že nebudou vypadat sexy v plavkách (přestože je teprve zima). Začnou rychle držet dietu anebo si pořídí permanentku do fitness centra nebo posilovny, aby to rychle shodily dolů.

Ženy žádný strach! Tak jako vaše tělo rychle o Vánocích nabralo na váze, protože dostalo velký přísun cukru, stejně tak si dokáže poradit i při hubnutí. Když se mu po Vánocích ten přísun cukru opět vrátí do normálu, tělo se vrátí zpátky na svou váhu.

Takže si nemusíme dělat starosti

Samozřejmě, že tělu samotnému to nějakou dobu potrvá. Pokud hned po Vánocích plánujete svatbu a máte na míru ušité šaty, svému tělu budeme muset trošku pomoct, abychom dopnuly šaty. Ale pokud s váhou dolů nějak nespěcháte nebo patříte mezi ženy, které si díky své váze nenechají kazit náladu, tak můžete být naprosto bez starostí.

Takže držte hladovku jen na Štědrý den, abyste viděly zlaté prasátko, ale jinak si bez výčitek dopřejte to, na co máte chuť.

Single content advertisement bottom
Filed in
Related posts
Your comment?
Leave a Reply