Jak efektivně zhubnout?

Hedy

Jak efektivně zhubnout?

Je mnoho diet a článků o dietách, ať už drastických nebo normálních, ale poradím Vám jeden typ, který mám sama vyzkoušený a na tuty zabírá a nemusíte se trápit a spousty jídel odpírat a hladovět.

Pokud budete chtít opravdu efektivně hubnout, potřebujete správně jíst a dodržovat pitný režim. A hlavně to chce pohyb!

Autor obrázku: Gareth Williams

Řekneme si pár věcí, které by jsme měli dodržovat pokud chceme zhubnout a zpevnit tělo. Samozřejmě je to postupné hubnutí tím myslím třeba 5-10kg za tři měsíce, protože pokud budete hubnout více,všechny kilogramy se vám po čase vrátí a bude to ještě horší.

Takže první zásadou je jíst opravdu pravidelně. Měli bychom začínat snídaní potom malou sváčou, obědem opět malou sváčou a večeří a tím by to mělo končit. Poslední večeři bychom si měli dát před šestou hodinou večerní a po této hodině už nic nejíst, možná krom zeleniny nebo ovoce. Pokud ale ještě večer pracujete, poslední jídlo můžete sníst dvě hodiny přes spánkem.

Velmi důležité je jíst. Říkáte si, jak můžu jíst a při tom hubnout? Jde o to, že pokud nebudete mít dostatek jídla, vaše tělo si bude brát živiny z tukových zásob a poté budete spíše přibírat, když budete hladovět. Velmi důležité je jíst minimálně pět krát denně ale po malých porcích.

Další věcí je vypít minimálně 3 litry vody, opravdu čisté vody denně.

A v neposlední řadě je pohyb. Pokud budeme chtít hubnout, musíme se aspoň trochu hýbat. Večerní běhání neuškodí, a také pokud máte doma posilovací stroj, nebo i bez stroje, udělat si před spaním pár cviků na bříško, pár cviků na zadeček a pár cviků na nohy. Je to sice dlouhý proces, ale pokud ho budete dodržovat, výsledky jsou jisté.

Měla jsem kdysi 85kilo, tuto praktiku jsem se dočetla někde na internetových stránkách, tak jsem začala a po čtyřech měsících jsem zhubla 20kilo. Byl to sice běh na dlouhou trať, ale stálo to za to a nepotřebovala jsem různé pilulky a prášky na hubnutí. Je to jen správnou stravou samozřejmě je dobré omezit aspoň trochu sladké věci a velmi tučná jídla. Ale jinak můžete krom tohoto jíst v podstatě cokoliv.

Proto tento způsob doporučuji, mám ho sama odzkoušený a vím, že zabírá a pokud ho budete dodržovat, zabere 100%.

Single content advertisement bottom
Related posts
Your comment?
Leave a Reply