Tag Archives krása

Být krásnou i v práci? Jak na to a proč ...

Být krásnou i v práci? Jak na to a proč vlastně?

Zachtělo se Vám někdy vypadat krásně, ale nechtěla jste tomuto velice „náročnému“ úkolu věnovat mnoho času?  Každá žena potom zřejmě alespoň jednou nebo dvakrát zatoužila. Bohužel jste v práci tak omezené, že si nemůžete dovolit vyrážet do posilovny. Revoluční... číst více »

domaci-manikura
Domácí manikúra

Domácí manikúra

Krásné a upravené ruce jsou vizitkou každého z nás. Vždyť ruka je to právě to, co jako první podáváme při setkání. Špína za nehty, oprýskaný lak nebo velmi drsná pokožka není rozhodně nic příjemného a dokazuje jedině to, že o své ruce a nehty zdaleka nepečujeme tolik,... číst více »

Bělení zubů pro dokonalý úsměv
Jak okouzlit krásným úsměvem

Jak okouzlit krásným úsměvem

Sympatie k druhému člověku vznikají v prvních okamžicích hlavně díky milým úsměvům. Úsměv, který okouzlí, by měl odhalit také zuby, což se stane v případě, že se za ně jejich majitel nestydí. Stále důležitějším požadavkem je, aby odhalené zuby byly krásné... číst více »

Ozdobte si zadeček originálně
Šperk, který muže rozhodně překvapí...

Šperk, který muže rozhodně překvapí

Šperk, který muže rozhodně překvapí S manželem jsem již 12 let. Stále se milujeme a neměnila bych ho za nikoho jiného. Ta počáteční zamilovanost je ale pryč. Myslím si, že to není nic nenormálního. Člověk řeší jiné problémy a holt už se nevodíme za ručičky a... číst více »

Zaručené rady proti stárnutí

Zaručené rady proti stárnutí Taky se občas po pohledu do zrcadla necítíte zrovna nejlépe? Připadá vám, že stárnete nějak moc rychle? Poradíme vám, jak přírodní metodou zabránit... číst více »