Šperk, který muže rozhodně překvapí

admin

Šperk, který muže rozhodně překvapí

S manželem jsem již 12 let. Stále se milujeme a neměnila bych ho za nikoho jiného. Ta počáteční zamilovanost je ale pryč. Myslím si, že to není nic nenormálního. Člověk řeší jiné problémy a holt už se nevodíme za ručičky a nepíšeme si dopisy. Stěžovat si však nemůžu a to ani v oblasti sexu. Za těch 12 let jsme toho už vyzkoušeli hodně a tak je stále těžší přijít na něco nového a na něco, co by dokázalo navodit opravdu hodně vzrušující pocity.

Protože máme s manželem rádi i různé erotické hračky, sledujeme na internetu tento trend docela pravidelně. Každý rok objevíme jednu dvě věcičky, které nás uchvátí. Dáváme si je jako dárky k narozeninám, svátku, Vánocům nebo Valentýnu a možná i proto se na tyto dny těšíme ještě více. Je to naše „sexy nádobíčko“, jak říkáme. 🙂

Nedávno jsem pátrala na internetu po novinkách a narazila jsem na anální šperk. Okamžitě mě to zaujalo, protože vím, že dráždění mého zadečku manžel prostě miluje a i mně to přijde vzrušující předehra.

Ozdobte si zadeček originálně

Šperk jsem si objednala v červené barvě a těšila se, jak to bude vypadat a hlavně, co na to řekne muž. Balíček přišel velmi rychle, a když mně ho pošťák předával, musela jsem se smát. Kdyby jen tušil, co vlastně v balíčku je.

anální šperk - detailBěhem dne jsem manželovi v SMSkách naznačovala, že dnešní večer bude zajímavý a tak přišel z práce o něco dříve. Věděla jsem, že dneska to bude stát za to. Když jsme se přesunuli do ložnice, byli jsme už oba správně naladěni.

Pokud mám popsat, jaké pocity anální šperk vyvolává, nenajdu na to ta správná slova. Nejde to srovnávat s vibrátorem ani s umělým dildem. Díky skvělému tvaru se hračka dobře používá a manžel se může věnovat nejen mně, ale i sobě. Úplně nejlepší je samozřejmě poloha zezadu, kdy je zadeček šperkem ozdobený a partner má tak zcela jiný výhled do krajiny. J Pokud mu dívání nestačí, může šperkem pohybovat a tak si na své přijde i žena.

Díky tomuto zpestření si teď užíváme sexu častěji. Svěřila jsem se kamarádce a i když předtím vždy přísahala, že anální sex není nic pro ni, tak ho podle mě brzy vyzkouší. J

Single content advertisement bottom
Filed in
Related posts
Your comment?
Leave a Reply