Jak okouzlit krásným úsměvem

admin

Bělení zubů pro dokonalý úsměvSympatie k druhému člověku vznikají v prvních okamžicích hlavně díky milým úsměvům. Úsměv, který okouzlí, by měl odhalit také zuby, což se stane v případě, že se za ně jejich majitel nestydí. Stále důležitějším požadavkem je, aby odhalené zuby byly krásné zdravé a bílé. Bezchybný chrup dává větší šance na úspěch ve společnosti, na lepší uplatnění v práci, na získání náklonnosti partnerů.

Genetické dispozice má každý jiné, ne každý má zuby rovné a zdravé, za krásné zuby se musí více či méně bojovat. Dnes už to není takový problém, stomatologická péče je dostupná a většinou bezbolestná. Na zubních klinikách je péče o klienty komplexní, všechna potřebná vyšetření, zákroky, výroba pomůcek či zubních náhrad probíhají pod jednou střechou, což mj. šetří  čas klientů.

Základem péče o zuby je ústní hygiena. Vyškolená specialistka dentální hygieny provede instruktáž, naučí správně čistit zuby, aby byly zdravé a nekazily se. Důležité je dokonale odstranit jemnými vibračními pohyby zubní plak ze všech stran zubu, k čemuž se používají dentální nitě a různé mezizubní kartáčky.

Krabička zubní záchranyZubní hygienistka vybere ty nejvhodnější pomůcky, vyzkouší jejich účinnost a zkontroluje, zda si klient osvojil správnou techniku. Jednou za půl roku je vhodné si nechat zuby vyčistit profesionálně pomocí přístrojů. Další, stále žádanější procedurou, je bělení zubů, jež odstraní nežádoucí zbarvení.

V případě větších problémů jsou připraveni pomoci další odborníci, jako např. ortodontisté, jejichž úkolem je sledovat a napravovat růst křivých zubů. Speciálními rovnátky a fixními aparáty se snaží zuby srovnat, aby splňovaly estetické požadavky a aby se nekazily. Často je potřeba některé zuby vytrhat, aby ty ostatní měly dostatek místa. To už bývá úkol pro čelistní chirurgy, kteří se snaží řešit složitější situace způsobené úrazy, nemocemi, špatným růstem zubů. Pokud nějaký zub chybí nebo musí být vytržen, moderní náhradou se stávají zubní implantáty.

Single content advertisement bottom
Filed in
Related posts
Your comment?
Leave a Reply