Tag Archives partner

Může být partner zároveň i nejlepší kama...

Může být partner zároveň i nejlepší kamarád?

Může být partner zároveň i nejlepší kamarád? Protiklady přitahují, ale někdy potkáte někoho, kdo je stejný jako vy. Má rád stejnou hudbu, stejné jídlo, máte společné zájmy a opravdu se i hodně nasmějete. On o vás ví úplně všechno a vy o něm. Neřešíte, s jakými... číst více »

Život bez lásky není život

Život bez lásky není život

Život bez lásky není život Říká se, že člověk by měl být ochoten pro něco zemřít, aby si zasloužil žít. Samozřejmě, že by snad nikdo po nikom nepožadoval, aby pro něho zemřel. V tomto podání to samozřejmě zní krásně, nicméně, jak se říká, činy jsou... číst více »

Sedm návyků, které vám hledání partnera ...

Sedm návyků, které vám hledání partnera neulehčí

Sedm návyků, které vám hledání partnera neulehčí Být nezadaná je zábava do té doby, dokud si to užíváte. Pokud však máte některé z těchto návyků, může vám to být na obtíž při jeho hledání. 1. Vaše závislost na gauči Zůstávat každou sobotu večer doma je... číst více »

Jak si najít partnera (druhá část)

Jak si najít partnera (druhá část)

Jak si najít partnera (druhá část) Po první části článku Jak si najít partnera je tady druhá část, ve které si řekneme o dalších důležitých okamžicích při seznamování. Zjistěte, jakými způsoby se dá seznámit Ať už jste z města nebo vesnice, vše má své výhody i... číst více »

Jak si najít partnera? (první část)

Jak si najít partnera? (první část) Doba prý nepřeje vztahům, slyším poměrně často. Lidé se vzdalují, vztahy už nejsou, co bývaly. Lidé volí kratší známosti nebo život singles.... číst více »