Sedm návyků, které vám hledání partnera neulehčí

Hedy

Sedm návyků, které vám hledání partnera neulehčí

Být nezadaná je zábava do té doby, dokud si to užíváte. Pokud však máte některé z těchto návyků, může vám to být na obtíž při jeho hledání.

Autor obrázku: Ethan Hickerson

1. Vaše závislost na gauči

Zůstávat každou sobotu večer doma je skvělé, ale ne při hledání partnera. Nenajdete ho při sezení na vašem oblíbeném gauči a díváním se na jeden s mnoha amerických romantických filmů. Udělejte si plán. Oblečte si nějaké sexy šaty a vyrazte do víru velkoměsta. Musíte být mezi novými lidmi, abyste potkali třeba toho pravého.

2. První krok ,,strach“

Víte co je nového? Už není rok 1927. Když se seznámíte s mužem, který se vám líbí, můžete ho klidně pozvat na drink. Jestliže nemá zájem, dá vám to najevo a jestli má, tak jste zabodovaly. Můžete mnohem více získat, než ztratit.

3. Děláte drahoty

Jen tak mezi námi, muži moc neocení hry, u kterých musí moc namáhat své mozkové buňky. Čekání nespočetně dnů, než mu zavoláte nebo napíšete zpátky. Obviňovat ho předem, když ho ani neznáte. V takovém případě o vás ztratí zájem dřív, než se o vás dozví taky něco pozitivního.

4. Vzhled

Zvedněte ruku, pokud máte taky občas špatný den. Ano, to asi my všichni. Nenechte se však odradit od možnosti jít na rande. Ztratily byste zájem o muže jen kvůli malinkaté vadě na kráse? Myslím, že ne. Dejme mu alespoň malou šanci.

Autor obrázku: Sam Howzit

5. Hledáte dokonalost samu

Samozřejmě by to bylo skvělé, kdybychom mohly mít dvojníka např. Ian Somerhalder, který navíc zachraňuje štěňátka a ve svém volném čase peče koláče… Ale jsem si téměř jistá, že takový chlap prostě neexistuje.

6. Zoufalství

Muži mohou zachytit pach ,,chtění“ na 200 kroků. Pokud někoho chcete, dejte mu jemně najevo váš zájem. Ne abyste ho uháněly a on se pak chudák kvůli vám musel schovávat a děsit se, aby vás nepotkal.

7. Docela šťastná nezadaná, díky

Gratulujeme! Nikdo neříká, že být ve vztahu je povinnost, nebo že je lepší být single. Ve skutečnosti je mnoho lidí, kteří jsou daleko šťastnější sólo, než být součástí páru.

Single content advertisement bottom
Filed in
Related posts
Your comment?
Leave a Reply