Vztahy

Život bez lásky není život

Život bez lásky není život

Říká se, že člověk by měl být ochoten pro něco zemřít, aby si zasloužil žít. Samozřejmě, že by snad nikdo po nikom nepožadoval, aby pro něho zemřel.

V tomto podání to samozřejmě zní krásně, nicméně, jak se říká, činy jsou důležitější než slova. Pravá láska ovšem nevychází z bláznivých, životu nebezpečných činů – takové mohou úmyslně vyžadovat jedině blázni, kteří to s Vámi příliš dobře nemyslí.

Lásku potřebuje každý

Na světě není nikoho, kdo by nepotřeboval lásku. Ať už se jedná o nejdrsnější chlapy s obrovskými svaly, či snad o drobnou, nepřístupnou dívku, každý prahne po určité formě lásky.

Autor obrázku: Liz

Ne vždy to musí být láska mezi lidmi …jsou i tací, kteří se spokojí třeba s láskou zvířete, nejčastěji psa. Obvykle starším lidem, kteří jsou sami, přijde alespoň zvířecí společnost vhod. Velmi často si pak pořizují starší lidé domácí mazlíčky, pokud ovdověli a na nového partnera či partnerku se necítí.

Kdo lásku nezažil, nemůže ji soudit

Existuje velká spousta lidí, kteří považují lásku za pouhý trik amerických bankéřů 19. století, aby zvýšily tržby. Láska doprovázela lidstvo, ale i zvěrstvo, už od samého začátku.

Jistě, že dříve mnozí vyznávali lásku jinými formami, než je dnes zvykem. Pravda ovšem je, že láska je několik milionů let stará a vždy věčná – nelze se jí totiž zbavit, neboť jisté momenty emotivního propojení nelze jinak nazvat.

Není dobré ji zneužívat

Pokud se do Vás někdo zamiloval, či k Vám dokonce cítí lásku, nezneužívejte toho. Mnohdy totiž může takovéto ranění něčích citů vést i k velmi nepěkným závěrům. Záměrné manipulování takových lidí se Vám pak také může vymstít, zejména, má-li dotyčná osoba dobré přátele. Hlavně dívky se dokáží mstít a věřte, že pomluva není nic, co byste chtěli.

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *