Tag Archives péče o vlasy

Chcete, aby vaše vlasy byly silné a krás...

Chcete, aby vaše vlasy byly silné a krásné? Myslete na jejich výživu

Chcete, aby vaše vlasy byly silné a krásné? Myslete na jejich výživu Roztřepené, mastné, zplihlé, řídké, lámavé. I takové mohou být vaše vlasy. O to ale určitě nestojíte. Raději byste měly vlasy bohaté, krásné, zářící, silné a pevné. Pak nezbývá, než jim dopřát... číst více »

Jak docílit krásných vlasů

Jak docílit krásných vlasů

Jak docílit krásných vlasů Toužíte po tom mít skutečně pěkné vlasy, které vám bude každý závidět? Tak potom je třeba o své vlasy umět dokonale pečovat. Jak se o své vlasy umět dobře postarat? Nejdůležitější je pořídit si správný šampon a kondicionér a to podle... číst více »

Špičková péče o vlasy? Jde to poměrně sn...

Špičková péče o vlasy? Jde to poměrně snadno!

Špičková péče o vlasy? Jde to poměrně snadno! Prakticky každá žena a nejeden muž si alespoň částečně zakládají na svém vzhledu. Vypadat báječně ale můžete pouze s kvalitním účesem a zdravými vlasy. Jaké výrobky k tomu ovšem použít a kde si je pořídit bez... číst více »

Jak umocnit svou krásnu, ženskost a jedi...

Jak umocnit svou krásnu, ženskost a jedinečnost – 3. část

Jak umocnit svou krásnu, ženskost a jedinečnost – 3. část 17. Hydratujte a korigujte „Když je řeč o pleti, svým studentům vždy říkám, aby si představili rajče. To má krásně napnutou a pevnou slupku, protože je plné vody. Kdybyste ho nechali usušit, jak bude... číst více »

Cassia – nebarvící péče o vlasy

Cassia – nebarvící péče o vlasy Chcete-li mít zdravé a lesklé vlasy, vyzkoušejte přípravek cesia, který je zcela přírodní a na rozdíl od jiných organických kondicionérů... číst více »

Udržte si krásné vlasy po celý rok

V každém ročním období čekají nástrahy nejen na naše tělo, ale dokonce i na naše vlasy. V létě je to sluníčko, na podzim nadměrná vlhkost a v zimě taktéž. Jak si ale... číst více »