Tag Archives spánek

Je vaše péče o pleť dostatečná? 2. část...

Je vaše péče o pleť dostatečná? 2. část

Je vaše péče o pleť dostatečná? 2. část Dalším bodem, který můžete udělat pro krásnou pleť navíc, je peeling pleti. Co je to vlastně peeling pleti? Není přeceňovaný? Nestačí nám pouhé pravidelné čištění? Všechny tyto otázky si zodpovíme. Jednoduše řečeno,... číst více »

Nepříjemné zvuky při spánku aneb Chrápán...

Nepříjemné zvuky při spánku aneb Chrápání mě děsí

Chrápání je běžný doprovod spánku, avšak je opravdu velké množství lidí, kteří to nemohou vystát. Někomu vadí zvuky, jiný zase neusne kvůli hluku a podobně. Ale dá se nějak s chrápáním bojovat? Chrápu, chrápeš, chrápeme Přestože chrápe velká část obyvatel, tak je... číst více »

Jak zkrotit stres a tím vylepšit váš dos...

Jak zkrotit stres a tím vylepšit váš dosavadní vztah s partnerem – 2....

Jak zkrotit stres a tím vylepšit váš dosavadní vztah s partnerem – 2. díl Po první části článku o tom, jak předejít stresu a s ním spojeným potížím ve vztahu je tady druhá část, která přináší další typy, jak se vyhnout stresu a tím i špatné náladě s parterem a... číst více »

10 dietních super triků

10 dietních super triků

10 dietních super triků Pokud chcete snížit váhu, zhubnout, je potřeba se více hýbat, jíst zdravě, méně a pravidelně. Ale to každý ví. Pokud vám ale už docházejí nápady, jak vlastně na to a aby to už konečně fungovalo, můžete se inspirovat. Etikety Nezapomeňte se dívat... číst více »

Odpočinek je důležitý!

Odpočinek je důležitý! Každý prahne po kráse, ale na odpočinek zapomíná. A přitom odpočinek je pro krásu to nejdůležitější. Je důležitý ale i pro tvoje zdraví. Při... číst více »

Nejste moc na sex? V mnohém se ochuzujete! (2. část)

Nejste moc na sex? V mnohém se ochuzujete! (2. část) Proti bolesti Pokud trpíš na lehké bolesti hlavy nebo něčeho jiného, nevymlouvej se, že se kvůli tomu nemůžeš milovat.... číst více »

Bez kruhů pod očima budete novou ženou

Bez kruhů pod očima budete novou ženou Kruhy pod očima trápí hodně lidí. Působí to unaveně, kazí to celkový dojem make-upu a chvíle, kdy potřebujeme vypadat skvěle,... číst více »

Konečně jsem se vyspala!

Konečně jsem se vyspala! Jak mít kvalitní spánek? Pokládáme si tuto otázku nezřídka ráno, když vstáváme. Ale co vše by jsme měli udělat, abychom ráno vstali a bylo nám... číst více »

Naše zdraví kopíruje náš každodenní život

Naše zdraví kopíruje náš každodenní život Zdraví nespočívá v receptu, spočívá v součtu toho, jak prožíváme den. 1. Sbírejte „céčka“ Správnou dávku vitaminu C potřebují... číst více »