Tag Archives svatba

Jak vybrat šaty pro svatební hosty a mat...

Jak vybrat šaty pro svatební hosty a matky nevěsty

Jste pozvaná na svatbu Vaší kamarádky, nebo dcery a zjišťujete, že nemáte na sebe vhodné šaty? Nemusíte se strachovat, protože v kamenných i online obchodech je dnes velký výběr nejrůznějších dámských šatů, které jsou vhodné pro tuto událost, ať už se koná v hlavní... číst více »

Svatba aneb Souhlas rodičů

Svatba aneb Souhlas rodičů

Svatba aneb Souhlas rodičů Kdysi bylo normální, že pokud si muž chtěl vzít nějakou dívku, tak nejprve musel požádat její rodiče a počkat, zda oni mu dají svolení vzít si jejich dceru za ženu. Dnes už se to tak nepřehání a lidé se rozhodují sami, avšak rodiče stále... číst více »

Svatební listina je moderní a praktický ...

Svatební listina je moderní a praktický pomocník všech svatebčanů i budoucí...

Svatební listina je moderní a praktický pomocník všech svatebčanů i budoucích novomanželů Čeká vás letos svatba a přemýšlíte, co byste si přáli dostat jako svatební dary od svých nejbližších? Nebo jste naopak pozváni na obřad a novomanželům chcete věnovat něco, co by... číst více »

Jak i po svatbě zůstat holkou od vedle?...

Jak i po svatbě zůstat holkou od vedle?

Jak i po svatbě zůstat holkou od vedle? Lásky čas Vzduch a atmosféra blížícího se května nás pomalu, ale jistě, detailně vtahuje do vidiny slunného počasí, rozehřátých chodníků, na kterých začneme vídat ladné, upravené a poodhalené ženské nožky. Slibuje pohodu volných... číst více »

Tikají Vám biologické hodiny?

Tikají Vám biologické hodiny? Je Vám přes 30 let? Rozněžňuje Vás pohled na miminka? Rády byste založili rodinu…ale jak na to? Dnešní uspěchaná doba nahrává většímu... číst více »

Máme se rádi, ale brát se nechceme

Máme se rádi, ale brát se nechceme Zastaralá instituce? Ano, je to tak. Svatby v dnešní době tak úplně „nefrčí“. Už to nejsou jen muži, kteří se bojí chomoutu. V módě... číst více »

Svatební tabule

Netradiční svatba? Zkuste hory!

Netradiční svatba? Zkuste hory! Svatba je jednou z nejdůležitějších událostí v našem životě. Ať je tato mnohdy nenáviděna, stále více párů chce mít svatbu něčím... číst více »

Je svatba klišé?

Je svatba klišé? V dávných dobách byla svatba jakousi povinností, vdávali se velmi mladé dívky, malí chlapci, kterým koruna držela sotva na rozčepýřené klukovské hlavě.... číst více »