Netradiční svatba? Zkuste hory!

admin

Netradiční svatba? Zkuste hory!

Svatební tabuleSvatba je jednou z nejdůležitějších událostí v našem životě. Ať je tato mnohdy nenáviděna, stále více párů chce mít svatbu něčím zajímavou. Touha oprostit se od většiny je velká. A tak jsme svědky svatby pod vodou, svatby na lodi, v letadle, při skoku padákem, ve vlaku či v automobilu, na motorce či na kole a ve městě nebo na vesnici. Možností je mnoho. Ale co si nechat vystrojit svatbu v překrásném horském prostředí Beskyd?

Není na tom nic složitého

Svatba by měla být opravdu něčím unikátním a prostředí na ni určitě vliv má. Možná Vás ale napadá, proč vlastně svatba v Beskydech? Horské prostředí tohoto jedinečného kouta naší země nabízí nádherná místa pro svatební obřad. Můžete si nechat vystrojit svatbu venku, například v romantickém altánku. Horské prostředí také nabízí značný klid a pohodu. Nikde žádný hluk a šum města.

Svatba je důležitá, i co se týče focení. Kde jinde najdete tak nádherné exteriéry na nezapomenutelné fotografie, než v panenské přírodě Beskyd? Fotky budou mít jedinečnou atmosféru a samotné focení bude jen radost.

Hostina a párty

Venkovní svatební obřadSvatební hostina je velmi oblíbenou částí celého svatebního dne. Horské prostředí je ideálním místem pro venkovní svatební hostinu. Ani v létě zde nejsou často tak extrémně vysoké teploty a tak se můžete těšit na příjemné pohoštění venku. Možnost si zvolit pohoštění v klasické restauraci je samozřejmá.

Horské prostředí jistě přinese velmi zajímavou svatbu a to díky možnosti vytvořit si obřad přesně podle představ. Navíc je to často i finančně výhodnější, než drahé a přemrštěné ceny ve velkých městech.

Tip na svatbu?

Proč jsme si vybrali vlastně Beskydy? Jedná se o jeden z nejkrásnějších a nejzachovalejších koutů přírody v naší republice. Čistá a panenská příroda s nádherným prostředím není nabízena jinde, než právě zde.

Mezi hlavní střediska oblasti Beskyd jistě patří například Čeladná. Tato stále rychleji se rozvíjející obec je střediskem a výchozím bodem pro poznání Beskyd a může se tak stát i ideálním místem pro Vaši svatbu!

Single content advertisement bottom
Filed in
Related posts
Your comment?
Leave a Reply