Jak si vylepšit postelové hrátky

Hedy

Jak si vylepšit postelové hrátky

Podle průzkumů je každá třetí žena nespokojená se svým sexuálním životem a každá desátá si myslí na jiné muže. Podobné je to i s partnery – když to neklape v posteli, většinou nic nevychází ani v obyčejném životě. Jak se vyhnout argumentování a hádkám?

Okořeňte si své postelové hrátky!

Zkuste na svého přítele/manžela mluvit. Ne ale o nedávném spravování ucpaného záchodu, ani o prospěchu vašich dětí. Zkuste trochu peprnější řeči, abyste ho navnadila a podpořila mužskou představivost. Vymýšlejte si nejrůznější činnosti, o kterých si jste jistá, že ho vzrušují a podrobně je popište.

Autor obrázku: Valentina Costi

Má rád například vyzývavé prádlo? Nastiňte mu, že si pořídíte nějaké černé sexy krajkové prádlo, jen pro něj. Hned se situace změní. Také se ho ptejte, co by chtěl nebo co se mu líbí, abyste případně mohla vyhovět, je-li to možné.

Má vaše polovička ráda, když se čas od času chopíte iniciativy? Překvapte ho a zrežírujte celý večer pro změnu vy! Vaše chvilky se nemusí sezdávat jen z večeře a pak sedět u televize a celý večer čučet na seriály, dokud jeden z vás neusne. Co si dát společnou sprchu? A jestli vám to okolnosti dovolují, proč ne rovnou koupel? Nakrájejte sýry a vezměte s sebou skleničky vína a pusťte si třeba film. Pokud se chcete věnovat jen sami sobě, připravte si k ruce nějakou hezkou mycí houbu.

Autor obrázku: BeGreen_Studio

Pokud tohle pro vás není, můžete zkusit třeba erotickou masáž. Zde si ale nevystačíme s nějakým hydratačním mlékem, chce to buď speciální masážní olej nebo lubrikanty 2v1, který se používá právě i na masáže.

Asi žádná z nás nemá takovou postavu, jakou by chtěla. Širší boky, menší poprsí nebo pár faldíků na bříšku? To nevadí, muži se rádi kochají pohledem. A vybrali si právě vás, i se všemi nedokonalostmi a milují vás takové, jaké jste. Nebojte se a ukažte se mu, on to ocení.

Když už jsme narazili na to mluvení, povězte mu, co se vám líbí a co chcete, aby v posteli prováděl. On vám rád vyhoví a vy si „to“ mnohem více užijete. Zároveň bude potěšen, že jste tak sebejistá a že víte, co chcete.

Single content advertisement bottom
Related posts
Your comment?
Leave a Reply