Proč muži opouštějí manželky?

Hedy

Proč muži opouštějí manželky?

Otázka, na kterou se dá velmi rychle a snadno odpovědět: kvůli sexu, milé dámy.

Autor obrázku: epSos .de

Aby vám muž nezahýbal, nebo vás nadobro neopustil, pro to také musíme něco udělat! S postupem času se totiž z dlouhodobého partnerského vtahu spíš stává všední zážitek a muži potřebují pořád něco nového a proto většinou utíkají za mladými milenkami. Jejich žena jim není schopná splnit to, co by si představovali.

Proto pokud nechceme, aby nás muži opouštěli, musíme občas udělat nějakou znatelnou změnu. Musíme změnit sexuální praktiky – vtah je o lásce, ale z velké části také o sexu a přitažlivosti, a to víme všichni.

Proto dámy, zajděte si do krámu a kupte si pěkné spodní prádlo nebo krajkovou košilku, abyste svého muže vyvedla z míry. Snažte se obnovit nějaké ty praktiky, třeba více poloh nejen v posteli, nebo se snažte být mnohem víc impulzivnější při sexu, aby váš muž viděl, co ve vás je a nemusel to hledat někde jinde.

Určitě máte každá svoji nějakou fantazii, kterou byste ráda převedla do reálu, tak to prosím udělejte. Jsme pořád jen jeden živočišný druh a máme to prostě v genech. Navíc všem se nám líbí sex a máme ho rádi, tak proč si ho pokaždé neudělat zajímavější a tím tak partnera překvapit? A uvidíte, že to zabírá a budete velice spokojeni.

Single content advertisement bottom
Related posts
Your comment?
Leave a Reply