Skvělý zadeček

Hedy

Skvělý zadeček

Hruška nebo jablko? Toto rozhodnutí za Vás udělala příroda – tvar zadečku nezměníte. Ovšem jak pevný a pružný bude, to už je jen na Vás!

S takovými problémy, jako jsou tukové polštářky, celulitida, voda ve vazivu a hrubá pokožka, bojovat můžete. A zvítězit také !

Pružnější pokožka

To, co pro kosti znamená vápník, představuje pro zadeček křemík s vypínací a vlhkost vážící schopností. S rostoucím věkem se však koncentrace této látky snižuje.

Proto Vám určitě neprospěje, když do kůže budete vmasírovávat přípravek, který by obsahoval kyselinu křemičitou. Je dobré, starat se o Váš zadeček tělovým mlékem, který tuto látku neobsahuje.

Svůdné pozadí

Autor obrázku: Incase

Se svým zadečkem budete spokojená teprve tehdy, neodepřete-li mu také pravidelnou masáž. To může být masáž ruční, kartáčkem, nebo mechanickými přístroji. Taková masáž totiž usnadňuje proniknutí účinných látek, urychluje lymfatické proudění ovlivňující hubnutí a stimuluje prokrvení pokožky.

Pomocníci z přírody

Pokud Vám se zanícenými pupínky na pokožce nepomůže ani peeling, zkuste masku z léčivého bahna (například z Mrtvého moře).

Smíchejte masku s vlažným heřmánkovým čajem, směs natřete na kůži, nechte uschnout a důkladně opláchněte. Poté pokožku ošetřete pleťovou vodou, nebo Allenovým extraktem.

Single content advertisement bottom
Related posts
Your comment?
Leave a Reply