Rituály ve vztahu, které zvýší vaši vzájemnou touhu

Hedy

Rituály ve vztahu, které zvýší vaši vzájemnou touhu

Autor obrázku: Craig Dietrich

Ráno pod sprchu

Vklouzněte ke své drahé polovičce ráno pod sprchu. Příjemně ho překvapíte a den mu právě díky vám začne nejlíp, jak může.

Dovolená

Až se vrátíte z dovolené, nikomu neprozrazujte, že jste se už vrátili a udělejte si společný den v posteli. Uvidíte, že vám samotným bude mnohem lépe, než kdybyste se potkávali s rodiči či přáteli.

Překvapení

Až spolu někam pojedete autem, položte mu ruku na koleno a zkuste zazpívat písničku, která s vámi nějak souvisí – oblíbený interpret, písnička, když jste se poprvé milovali, apod.

Sušení prádla

Nechte své sexy prádlo viset na sušáku. Jen je zahlédne, hned se jeho touha zvýší.

Drzost

Pokud vaše polovička nosí klíče či žvýkačky v kapsách kalhot, neptejte se, jestli si můžete vzít, ale prostě si ji vezměte. Jestli to provedete ještě se svůdným úsměvem, určitě ho to nenechá chladným.

Změny

Muži zbožňují změny! Zkoušejte nové účesy, občas vyměňte baleríny či tenisky za podpadky nebo oprašte sukně. Můžete tak předejít Coolidgeovu efektu – jedná se o to, že muži stačí přibližně pět sexuálních zážitků, aby si mysleli, že vás skvěle znají. Poté začnou vyhledávat jiné ženy, protože je již omrzíte.

Zrcadlo

Pokud nejste nějaká extra stydlivka a chcete trochu svoje sebevědomí ještě posílit, postavte se před zrcadlo a zacvičte si. Postavte se s partnerem nazí před zrcadlo – vy stůjte za ním. Pomalým hlazením mu poté ukazujte, co na jeho těle máte rádi a co obdivujete. Pak si role můžete vyměnit.

Svoboda

Povzbuzujte ho v tom, aby chodil s přáteli ven. Pokud si budete až moc blízcí, mohla byste pro něj přestat být zajímavá. Dopřávejte si i vy sama dovolené s kamarádkami či čajové dýchánky. Vaše vzájemná touha se zvýší o sto procent a pocit rozkoše bude hned intenzivnější.

Autor obrázku: Olga Berrios

Objevujte

Dohodněte se s přítelem na „Play day“, který budete mít alespoň jednou měsíčně. Jedná se o to, že společně zajdete např. do sexshopu a vyberete si nějakou pomůcky či film, který vás oba zaujme. Nezapomeňte připojit láhev dobrého alkoholického pití a bezva večer je jistý.

Pochvaly

Nezapomínejte svého muže chválit! Jsou velmi ješitní a milují, když je druzí obdivují. Pochvalte ho i za běžnou věc, jako je opravené kolo. Pokud mu budete neustále předhazovat, jaký je talent, bude šťastný a vy poté také. Muži, kteří mají pocit uznávání, totiž udělají pro ženy v posteli úplně vše.

Aby na vás myslel

Postarejte se o to, aby na vás celý den myslel. Dokážete to tím, že mu stříknete váš parfém, který má nejradši, na košili nebo mu podstrčíte lístek s vyznáním a milým vzkazem do batohu.

Nová místa

Nechoďte pořád na stejná místa, ale vybírejte si i nějaká nová. Nechoďte pořád do té samé pizzerie, někdy může zkusit i čínu. Nebo mexickou kuchyni. Chilli sice pálí, ale hlavně nažhavuje. Obsahuje totiž kapsaicin, který zvyšuje sexuální touhu a prokrvení – a to se hodí.

Single content advertisement bottom
Filed in
Related posts
Your comment?
Leave a Reply