Poměr s ženatým mužem, jaké má poztiva a negativa?

Hedy

Poměr s ženatým mužem, jaké má pozitiva a negativa?

Autor obrázku: Jeff Belmonte

Tato otázka je propíraná všemi generacemi žen i mužů. Je nad slunce jasné, že nejedna z nás do styku s ženatým mužem přišla. Ale co dál? Užít si nezávazný sex, nebo snad dovolit svému srdci se zamilovat a udržovat poměr s ženatým mužem?

Nezávaznému sexu se meze nekladou. Zakázané ovoce chutná nejlépe, a pokud si opravdu myslíte, že ten dotyčný za to stojí, tak jen do toho. Držte se ale pravidla jen sex a nic víc.

Pokud Vás ale „pan ženatý“ uhrane natolik, že přemýšlíte nad tím, neskončit jen sexem, ale pokračovat v mileneckém poměru je důležité zvážit si pozitiva a negativa takovéhoto vztahu:

POZITIVA

+ Budete mít někoho na hezké chvilky (když bude mít zrovna na Vás čas).

+ Nikdo Vás nebude v ničem omezovat.

+ Dárky v podobě květin, šperků, drahých večeří, atd,…

NEGATIVA

Autor obrázku: Todd

Budete usínat sama s pocitem toho, že muž, který před chvílí ležel vedle Vás, a zůstalo tu po něm ještě teplé místečko, už zahřívá místečko v posteli své ženy.

Budete sama na radosti i trápení týkající se Vašeho života.

Budete vždy ta druhá (rodina je vždy na prvním místě).

Budete spolu trávit čas jen ve chvílích, kdy bude mít na Vás čas.

Jestli jste na toto připravena a negativa Vám nevadí, tak to zkuste.

Když se stanete milenkou, je tu jen jediné pravidlo, které musíte za jakýchkoliv okolností ctít: MLČET!!! Nemluvit o svém vztahu nikdy, nikde a s nikým. Svět je malý a informace se nesou rychle.

Statistiky mluví jasně a pravděpodobnost že by se rozvedl je velmi malá.Takže si nic nenamlouvejte. Muži v náruči milenky, hledají především vzrušení a něco nového. Ale svoji rodinu a svůj život mají natolik rádi, že je ve většině případů neopustí. Své dlouhodobé milenky udržují v naději, tím, že slibují rozvod.

Rada nakonec: Chovejte se vždy tak, jak chcete, aby se ostatní chovali k Vám. Dříve než vědomě vlezete do postele ženatému muži, zkuste si představit jak by bylo Vám, kdybyste byla v roli podváděné ženy. Té totiž při odhalení nevěry ublížíte nejvíc.

Napsala EPF

Single content advertisement bottom
Related posts
Your comment?
Leave a Reply