Podle čeho vybírat oblečení na snowboard

Hedy

Podle čeho vybírat oblečení na snowboard

Jízda na prkně znamená v každém případě moře zážitků a také spousty adrenalinu. Když ale zvolíte na snowboarding, podobně jako na lyžování nevhodné oblečení, může být celkový požitek z jízdy maximálně degradován. I proto je ideální vybrat si přesně takové oblečení, které je schopno splnit všechna potřebná kritéria. Podle čeho tedy vybírat ty správné součástí snowboardové výbavy?

Pevné a nepromokavé snowboardové boty

Autor obrázku: TRAILSOURCE.COM

Mezi úplný základ vybavení každého vyznavače snowboardingu patří kvalitní snowboardové boty. Při jejich výběru byste si měli dát pozor na několik důležitých aspektů. V první řadě se podívejte na to, jestli mají boty vytahovací vložku. Vyměnitelná vložka je výborné proto, že si budete moci boty kompletně vysušit, a to během vcelku krátké doby. Důležitá je také chůze v botách. Uvědomte si, že v nich strávíte podstatnou část dne včetně různých přechodů a pobytu v restauraci při obědě.

Nepromokavé kalhoty jako základ

Každý snowboardista vám řekne, že nejdůležitější jsou z hlediska oblečení především kalhoty. I pokročilí snowboardisté občas musí sednout na ledový povrch. Kalhoty na snowboard mající vysoký vodní sloupec jsou schopny bez větších problémů ochránit člověka před chladem a před vlhkostí. U začátečníků dochází k jejich promočení během několika desítek minut. Barevně je vhodnější volit spíše tmavší barvy, které umí lépe maskovat ušpinění.

Stylová bunda a dlouhé rukavice

V každém případě si také vyberte stylovou zimní bundu určenou pro jízdu na snowboardu a také rukavice. U bundy je nejdůležitější dostatečné množství kapes a pochopitelně také vysoký vodní sloupec. Rukavice si určitě kupte delší. Při jízdě se vám bude často stávat, že budete muset sahat na sníh, který se vám může dostat až za rukavice. Při delších rukavicích se sníh tak daleko nedostane.

Kde nakupovat?

Chcete-li si nakoupit pohodlně z vlastního domova, pak máte šanci na eshopu n1shop.cz. Není problém tady koupit prakticky všechno vybavení nejen na lyže a snowboard, ale i pro běžné nošení, treking a jiné aktivity. Bez problémů si tady můžete vybrat i veškeré cyklo vybavení. Za solidní ceny tak budete mít všechno, co budete potřebovat.

Single content advertisement bottom
Filed in
Related posts
Your comment?
Leave a Reply