Rejoice

Hedy

Rejoice

Kopretina v logu může naznačovat jistou spojitost s italskou módní značkou Guru, ale to je vskutku jen pouho pouhá náhoda a ani styl, ani vznik nespojuje tyto značky dohromady.

Venkovní oblečení

Rejoice je česká firma, specializující se na výrobu a prodej outdoorového oblečení. Vznikla v roce 1998 a původně šila pouze kalhoty se záplatami, dnes velice populární část oděvu spousty sportovců a aktivních lidí.

Skvělé kalhoty

Oblibu si získaly díky své praktičnosti a maximálními možnostmi využití. Jsou z lehkého, příjemného materiálu, který v horkých letních dnech příjemně osvěžuje, a také rychle pohlcuje vlhkost. Prodyšnost je jedna ze základních vlastností, kterou běžný, aktivní člověk u oděvů vyhledává.

Praktické využití

Další skvělou vlastností je jejich praktické využití v případě roztrhnutí. Často se může stát, že při procházení se přírodou může větev o oděv zavadit a tak ho také roztrhnout. Díky záplatám není následná oprava tak znatelná. A do třetice, další vlastností, kterou výrazně oceňují vyznavači pěší turistiky je ta, že v krátkém čase se mohou z dlouhých kalhot udělat kraťase a naopak. A to pouhým otipováním a zazipováním.

Kopretina v logu

Vskutku dobře zvolený cíl české firmy ji dopřál potřebný odbyt a tak se mohla v poměrně krátkém čase rozšířit o nabídku dalšího oblečení. S kopretinou v logu se tak dnešním zájemcům nabízí trička, mikiny, bundy, ale i sukně a jiné doplňky.

Nejvíce se značka Rejoice soustředí na produkci kvalitního oblečení pro horolezce a vyznavače pěší turistiky. Právě zde naleznou zmínění to pravé pro své cesty a snadněji pak zvládnutelné cíle. Firmě se daří skvěle prosazovat jak se svojí kolekcí pro ženy, muže, tak výtečnou nabídkou čepic, kšiltovek, dále jsou vyhledávány peněženky, opasky a pro sportovce důležité pytlíky na magnézium.

Značka je jen jedna

Rejoice nabízí kvalitu, funkčnost a pohodlí. Ve své produkci využívá kombinaci barev, někdy až výrazných, a vždy nenapodobitelných motivů. Díky své popularitě se značka dočkala i nepříjemné zkušenosti, které v dnešních dnech musí čelit a to kopírování. Chce-li člověk skutečně kvalitní oblečení, musí vyhledat autorizované prodejny. V jiném případě přeplatí oděvy bez zaručené kvality.

Single content advertisement bottom
Filed in
Related posts
Your comment?
Leave a Reply