Dopřejte svému tělu tu nejlepší relaxaci

Hedy

Dopřejte svému tělu tu nejlepší relaxaci

Konečně jsme se dočkali jara a sluníčka. S příchodem krásnějšího počasí a tepla však mnoho z nás místo aby zavaleno energií, trpí tzv. jarní únavou. Ta vzniká zejména proto, že jsme si přes zimu ve svém těle nahromadili mnoho špatných látek. Těch se můžete zbavit očištěním organismu. Na očistu organismu neexistuje jeden univerzální recept. Na internetu najdete desítky a možná stovky možností – od tzv. lehkých očist jako je popíjení bylinkových čajů, až po nejrůznější hladovky. Každý z nás by si měl najít formu očisty organismu, která mu bude vyhovovat a nebude násilná. Rozhodně doporučujeme pořádně si odpočinout a věnovat čas sami sobě.

Svému tělu rozhodně prospějete, pokud budete dbát na pohyb a zdravou životosprávu. Jestliže chcete očistu těla urychlit a zbavit se jarní únavy co nejdříve, velmi vhodná je tzv. ájurvédská masáž Praha. Ajurvédu v jiných kulturách považují za matku všech medicín. Jedná se o prastarý indický léčebný proces. Cílem je dosáhnout harmonie těla i mysli. Při velice příjemné ajurvédské masáži se vám z těla odplaví škodlivé toxiny a vy znovu načerpáte potřebnou energii. Při této masáži je používán teplý herbální olej, jehož vůně slouží také jako efektivní aromaterapie.

Jestliže vás ajurvédská masáž zaujala a chcete se o ni dozvědět další podrobnější informace, navštivte internetovou adresu www.cordeus.cz/sluzby/leceni-tela-fyzioterapie/masaze/indicka-ajurvedska-masaz/. Zde se také dozvíte, zda je pro vás ajurvédská masáž vhodná. Rozhodně se nedoporučuje masáž podstoupit při nemoci nebo braní antibiotik a není vhodná ani v době těhotenství. Cordeus je centrum trvalého zdraví, kde ajurvédskou masáž provádí prvotřídní odborníci s dlouhou praxí. Objednat se můžete telefonicky, nebo prostřednictvím praktického formuláře, který najdete na výše zmíněném webu.

Single content advertisement bottom
Related posts
Your comment?
Leave a Reply