Salon krásy v Dobrušce z vás udělá novou ženu. Využijte kolagenárium, solárium a mnohé další.

Hedy

Salon krásy v Dobrušce z vás udělá novou ženu. Využijte kolagenárium, solárium a mnohé další.

S příchodem teplých, jarních měsíců chce každá žena vypadat sexy a krásně. Není se čemu divit, odložíme teplé svršky a budeme dávat všem na odiv svou jedinečnost. Aby byl váš look co nejdokonalejší, je dobré navštívit odborníky na svém místě. Ti vám poradí, jak se líčit, jak si upravit obočí, které barvy vás rozzáří a kterým byste se měly naopak vyhnout.

Vynikající volbou, kde vám za přijatelné ceny dopomohou k nenásilnému, hezkému vzhledu, je Salon krásy 17 Dobruška.

Využijte mnohé služby a nechte hýčkat své tělo

Ženy z Dobrušky a okolí se mohou těšit na kvalitní přístup a profesionální péči. Využít můžete zmiňované solárium a kolagenárium, ale také kosmetiku, manikúru, pedikúru, kadeřnictví, několik druhů masáží, příjemné očistné tělové svíce, dokonce i peelingy, zábaly a reiky.

Na své si přijdou jak mladé slečny, tak dámy ve vyšším věku. Solárium Dobruška udělá z každé pokožky přitažlivou s jemným nádechem políbení slunce.

Pomohou vám tady také předcházet tvorbě vrásek, potlačit ty, které již měly šanci vzniknout a to účinnou kosmetikou.

Protože už nebude třeba rukavic, vyzkoušejte i kouzla manikérky a pedikérky. Zjistíte, jak mohou vaše ruce zazářit a jak mohou gelové nehty podtrhnout celkový vzhled každé ženy. Dokonalý nail art vás skutečně nadchne a stejně tak ty, kdo na vaše ruce pohlédnou.

Vraťte se domů krásná od hlavy až k patě

Tohle vše najdete na jednom místě, v Salonu krásy 17, na adrese Nám. F. L. Věka 17 v Dobrušce. Ať už máte jakékoli přání, stačí rezervovat si prostor jen pro vás na tel. č. 732 500 110 nebo 776 575 006. I e-mailová rezervace je možná: Petrinova.Renata@seznam.cz, Kveta.Havlinova@centrum.cz.

Sama nebo třeba s kamarádkou, dcerou či sestrou si můžete užít kolagenárium Dobruška, péči kosmetičky, kadeřnice a dalších šikovných žen, které udělají vše pro vaši spokojenost a krásnou image.    

Single content advertisement bottom
Related posts
Your comment?
Leave a Reply