Pevná prsa

Hedy

Pevná prsa

Autor obrázku: lululemon athletica

Hodně dívek má problémy se svým poprsím, je to symbol ženství a proto jim vadí, když nemají do výstřihu co dát. Ale ono je přece jedno, jak velká jsou! Pěkný pohled může být jak na malá, tak i na velká prsa, hlavní ale je, aby o ně žena pečovala. Pokud jim navíc každý den dopřeješ těchto speciální pět minut, tvá prsa budou doslova výstavní a hlavně – pevná.

Už když prsa začínají růst, je důležité, aby se o ně správně pečovalo. Zvětšováním tukové tkáně jsou totiž prsa stále víc zatěžovány a pravidelnou péčí lze zabránit, aby nám po dětech „vysely“ až ke kolenům. Péče je jednoduchá, rychlá a zvládne ji každý. Najdeme svých pět minut?

Masáž

Ještě než se vysprchuješ, je dobré na to pokožku připravit masáží. Můžeš použít tělový kartář, žínku a nebo prostě jen prsty. Masíruj prsa jemnými tahy, vždy zvenčí dovnitř, zdola nahoru, nikdy ne naopak. Pokožka se prokrví a další péči lépe přijme.

Peeling

Určitě dopřáváš pravidelný peeling své pleti, ale i tvůj dekolt a prsa jej potřebují. Zde však postačí jednou či dvakrát měsíčně, aby se všechny odumřelé buňky odstranily. Pokožka se opět dobře prokrví a lehce zpevní.

Studená voda

Určitě znáš ten fakt, že studená voda a led napne pokožku. Pokud se každý den vysprchuješ v ledové vodě, nejenom, že budeš otužilejší, ale tvá prsa se krásně zpevní. Postupuj vždy zdola nahoru a dokola. Pokud zrovna nemáš na sprchu čas, ale máš po ruce kostky ledu, můžeš si jimi přejíždět po dekoltu, pokožku to zde pěkně napne a bude mít sexy růžový nádech. Můžeš kostkami ledu i lehce prsa promasírovat. Postupuj vždy krouživými pohyby a ne déle než 2 minuty. Nezapomeň pokožku osušit.

Krém

Samozřejmě bys neměla zapomínat na řádnou hydrataci. Na prsa a dekolt nanášej tělový krém, tělové mléko nebo olej. Existují i speciální krémy, které mají podpořit zpevnění prsou, aplikuj je alespoň jednou do měsíce. Opět postupuj zdola nahoru.

Single content advertisement bottom
Related posts
Your comment?
Leave a Reply