Pochmurný podzim příjemně rozzáří dokonalá kabelka!

Hedy

Pochmurný podzim příjemně rozzáří dokonalá kabelka!

Podzimní počasí vytváří mnohým z nás vrásky na čele. Nejenže se chtě nechtě musíme vzdát dnů plných sluníčka, ale zároveň musíme přehodnotit náš šatník, který je potřeba obměnit za hřejivější. Naší pozornosti samozřejmě neuniknou ani doplňky, které příjemně dotváří každý náš outfit a dodávají jim ten správný šmrnc. A jaký doplněk neodmyslitelně patří k ženám? Správně, kabelky! A to již odnepaměti. Proč do plískanic, které jsou pro podzim typické, nevnést trochu světla prostřednictvím dokonalé kabelky?379-large

Podzimu vládnou zemité odstíny!

Podzim nám při pohledu z okna naskytne výhled na padající listí. Zpočátku jsou jeho barvy veselé a hravé, postupem času své krásné barvy ztrácí a mění se tak v zemitější odstíny – a právě tímto směrem byste se měli vydat i při výběru kabelky! Chybu tedy rozhodně neuděláte, pokud se rozhodnete pro hnědé kabelky, kabelky v barvách pískové nebo kabelky v odstínu béžové.

Do ruky nebo přes rameno?

Jaký tvar kabelky se hodí k podzimu? Vybírat můžete v nepřeberném množství, kdy vás mohou uchvátit kabelky přes rameno, crossbody nebo kabelky do ruky. Která je ale ta pravá? Zkuste se na to podívat logicky: na podzim není počasí nejpříjemnější, často prší a nízké hodnoty na teploměru nás nutí držet své ruce v teple – rozumějte tedy v kapse. Proto byste se měli přiklonit k modelu, který vás nebude nutit vystrkovat packy na mráz. Jako ideální se jeví právě crossbody kabelky, které jednoduše přehodíte přes hlavu a štiplavý mráz vás tak nezaskočí!

Malá nebo velká – toť otázka!

Malá nebo velká? Která je praktičtější? Která se pohodlněji nosí? Která je pro mě lepší? Také se vám hlavou honí podobné otázky? U malé kabelky musíte počítat s tím, že do nich nenacpete tolik věcí – maximálně se vám do nich vejdou klíče, mobilní telefon, kapesníky a peněženka. Naopak s velkou kabelkou se můžete s klidným srdcem vydat i na nákupy.

Single content advertisement bottom
Filed in
Related posts
Your comment?
Leave a Reply