Krásné ruce a upravené nehty: vaše vizitka

Hedy

Krásné ruce a upravené nehty: vaše vizitka

Snad každá žena se alespoň do jisté míry snaží dbát na to, jak vypadá. Upravuje si vlasy, maluje se, pečlivě si vybírá oblečení. Zapomínat bychom ale neměly ani na menší detaily, jakými jsou například naše ruce. Právě ruce totiž fungují jako nezpochybnitelná vizitka člověka a někteří lidé na ni hodně dají. Proto v takových situacích, jako jsou třeba pracovní pohovory, důležité schůzky, pracovní obědy, kde jste v přímém kontaktu s lidmi, byste měly své ruce upravit tak, aby o vás vypovídaly jen to nejlepší.

Součástí péče o ruce je samozřejmě také úprava nehtů. Co ale dělat v případě, že se vám nedaří vypěstovat pěkné, dlouhé nehty, které byste mohly upravit do požadované podoby?

Využijte gelové nehty

Pro úpravu rukou nemusíte spoléhat jen na své vlastní nehty. Dnes už ne. Dobře známé jsou již několik let gelové nehty, které se staly doslova hitem. Nejspíš jste je také na někom viděly. Mohou mít tisíc podob, nejrůznější tvary a možnosti zdobení jsou tak téměř nekonečné.

S gelovými nehty pracuje v dnešní době velká spousta salonů a manikérek, které najdete takřka v každém městě. Lze si ovšem podobný servis za přijatelnější cenu udělat také svépomocí. Vše, co k tvorbě gelových nehtů potřebujete, jednoduše seženete na internetu a můžete si vybrat buď pouze základní nehtové studio, jehož ceny se liší v závislosti na tom, kolik položek obsahuje, nebo si vybrat jednotlivé pomůcky, které budete využívat, což je ovšem vhodné asi až dospějete do jisté úrovně pokročilosti.

Ve své podstatě budete potřebovat především UV gely, které se dají sehnat v různých barevných odstínech, tipy, šablony, štětečky, kopýtka, velice se hodí také UV lampa a dále pomůcky na zdobení podle vlastního uvážení. Inspirovat se můžete z nesčetných fotogalerií gelových nehtů, které najdete na internetu. Zvolíte si vzhled, který se vám líbí a podle něj si pořídíte třeba vodolepky, akrylové barvy na malování, třpytky nebo drahokamy.

Single content advertisement bottom
Filed in
Related posts
Your comment?
Leave a Reply